Harmoniziran standard za električno opremo

Izvedbeni sklep komisije o harmoniziranih standardih za električno opremo, ki je načrtovana za uporabo znotraj določenih napetostnih mej.

Dan odprtih vrat v Šentjerneju

Zbornica elektronske in elektroindustrije uspešno izvedla Dan odprtih vrat v Šentjerneju.

Arhiv: Zbornica elektronske in elektroindustrije vabi na Dan odprtih vrat v Šentjernej.

Zbornica elektronske in elektroindustrije vabi na predstavitev tehničnih poklicev v praksi in v prihodnosti za mlade: 28.11.2019 ob 16:30 v osnovni šoli Šentjernej.

Arhiv: Objavljen je končni program konference Dan najboljše prakse

Na konferenci bomo spregovorili o dodajanju vrednosti procesom in proizvodom z digitalizacijo in izzivih prehoda v Industrijo 4.0.

Arhiv: Objavljen je končni program konference Dan najboljše prakse

Arhiv: Pričeli smo s prijavami na konferenco DAN NAJBOLJŠE PRAKSE

Dan najboljše prakse letos namenjen pohitritvi prehoda iz Industrije 3.0 v Industrijo 4.0

Arhiv: Vabilo na poslovno srečanje z gospodarsko delegacijo iz Šanghaja

Na Gospodarskem razstavišču v Ljubljani bo v okviru obiska gospodarske delegacija iz Šanghaja dne 29.8.2019 .od 16:00 do 16:45 potekalo poslovno srečanje z gospodarsko delegacijo iz Šanghaja s ciljem sodelovanja na področju znanosti, tehnologij, LED tehnologij in optoelektronike (branža elektronika-elektrotehnika).

Arhiv: Dan najboljše prakse 2019

Sekcija uporabnikov sistemov stalnih izboljšav skupaj s sorganizatorjema Grozdom Pametne tovarne in Strokovnim društvom za operativno odličnost najavljamo konferenco Dan najboljše prakse 2019.

Arhiv: Prosti delovni mesti

V teku je razpis za dve prosti delovni mesti

Arhiv: Aktualna vabila za elektroindustrijo

Konferenca IKTEM, Industrijski forum IRT, razstava Tovarne prihodnosti, otvoritev Demonstracijskega centra Pametna tovarna - vse za širitev strokovnih obzorij