Zbornica komunalnega gospodarstva

Arhiv: Javna zahvala vsem zaposlenim v slovenskem komunalnem gospodarstvu

Zahvala slovenskim komunalnim podjetjem Zahvala slovenskim komunalnim podjetjem

Javna zahvala zaposlenim v slovenskem komunalnem gospodarstvu

Cenjeni sodelavci v slovenskem komunalnem gospodarstvu,

v teh zahtevnih časih, ko nas je vse presenetila razsežnost epidemije novega koronavirusa COVID-19, imate vsi, ki tako ali drugače delate v komunalnem gospodarstvu, izjemno pomembno in zahtevno nalogo, namreč zagotavljati čim bolj neokrnjene pogoje za življenje in delo, pa tudi delovanje vseh drugih ključnih služb in dejavnosti v celotni Sloveniji.

Izvajanje komunalnih storitev je pogosto skrito očem in je opaženo predvsem, ko gre kaj narobe. V teh kriznih razmerah se morebiti zavest o pomembnosti vašega dela izboljšuje, vendar si vsi želimo, da nikoli ne bi izvedeli, kaj dejansko pomeni, če komunalnih storitev iz takih ali drugačnih razlogov ne bi mogli izvajati.

Zato se vam, zaposlenim v slovenskim komunalnih podjetjih, na tem mestu Zbornica komunalnega gospodarstva za vaše požrtvovalno delo iskreno zahvaljuje in vam izreka globoko spoštovanje.

HVALA VAM IN OSTANITE ZDRAVI!

Zbornica komunalnega gospodarstva