Zbornica komunalnega gospodarstva

Arhiv: Predstavitev vsebine nove kolektivne pogodbe komunalnih dejavnosti , 3.7.2015

V petek, 19. 6. 2015 je v Uradnem listu RS številka 43, stran 4697 objavljena Kolektivna pogodba komunalnih dejavnosti

Zbornica komunalnega gospodarstva na temo seznanitve z vsebino nove kolektivne pogodbe dejavnosti organizira dva informativna strokovna seminarja.

Seminar bosta vodili ga. Metka Penko Natlačen – pravni del in ga. Cvetka Furlan – ekonomski del.

Prvi seminar bo  v četrtek, 2. julija 2015 od 9.00 ure do 13.30 ure  v dvorani C, prostori Gospodarske zbornice Slovenije, Dimičeva 13, Ljubljana.

Drugi  seminar bo v petek, 3. julija 2015 od 9.00 ure  do 13.30 ure  v dvorani C, prostori Gospodarske zbornice Slovenije, Dimičeva 13, Ljubljana.

Prijavite se na naslov: komunala@gzs.si. Obvezno pripišite, za kateri dan se prijavljate in naslov, na katerega naj vas obvestimo o morebitni spremembi termina.

Pripete datoteke