Zbornica komunalnega gospodarstva

Arhiv: Delovni sestanek skupine Skupaj za boljšo družbo - plan aktivnosti za 2016

Vabimo vas, da se nam pridružite na sestanku delovne skupine Skupaj za boljšo družbo v četrtek, 21. januarja 2015, ob 10. uri na Zbornici komunalnega gospodarstva.

Na srečanju bomo pogledali kaj smo dosegli v prvem letu pobude, si izmenjali primere dobrih praks na področju preprečevanja nastajanja odpadkov, spodbujanja ponovne uporabe in pitja vode iz pipe ter določili izhodišča za pripravo plana aktivnosti v prihajajočem letu.

Program srečanja bo sledeči:

10.00 - Pregled izvedenih aktivnosti v letu 2015
10.10 - Pregled načrtovanih aktivnosti v letu 2016
10.20 - Predstavitev primerov dobrih praks
10.35 - Brainstorming, pogovor
10.55 - Odmor
11.10 - Povzetek in zaključek

Naša želja je, da bi letos na nacionalno raven prenesli tudi nekatere primere dobrih praks, ki jih na področju preprečevanja odpadkov in spodbujanja pitja vode iz pipe izvajate posamezna komunalna podjetja. Zato vas prosimo, če lahko pripravite kratek opis 2-3 aktivnosti za katere menite, da bi jih lahko izvajali tudi v sklopu pobude.