Zbornica komunalnega gospodarstva

Arhiv: Svetovni dan voda 2018 - gradiva za uporabo

Letošnja tema svetovnega dneva voda poteka v znamenju iskanja naravnih rešitev za reševanje izzivov z oskrbo z vodo v 21. stoletju ter iskanja bolj trajnostnih in stroškovno učinkovitih pristopov, ki bodo pomagali uravnovesiti vodni cikel in hkrati tudi zadovoljiti potrebe po vodi za vse večjo svetovno populacijo.

Za vas smo pripravili:

-       novico, ki jo lahko objavite na vaši spletni strani in jo uporabite za komunikacijo z mediji. Novico lahko po želji dopolnite z drugimi relevantnimi podatki, npr. vašim delom in dosežki na tem področju, bodočim načrtom, itd.

-       predloge objav za družbena omrežja, ki jih lahko dopolnite z drugimi relevantnimi podatki in prilagodite vašemu načinu komunikacije.

Za vas smo izbrali tudi nekaj fotografij, ki jih lahko objavite poleg novice na spletu ali jih posredujete medijem skupaj z novico.

Fotografije: http://bit.ly/2HQ26N9

V primeru, da bi potrebovali dodatne fotografije ali informacije glede poslanih materialov, smo vam na voljo.

Želimo vam uspešen svetovni dan voda!

Vaša Zbornica komunalnega gospodarstva