Zbornica komunalnega gospodarstva

Arhiv: Strokovni posvet Ekonomika občinskih gospodarskih javnih služb

10. in 11. maja 2018 bo v Rimskih termah potekal strokovni posvet Ekonomika občinskih gospodarskih javnih služb.  Na posvetu bo obravnavana aktualna pravna, ekonomska in cenovna tematika ter izpostavljeni problemi, s katerimi se srečujejo v občinah in komunalnih podjetjih ter kako jih rešujejo. Na dveh okroglih mizah bodo predstavniki občin in izvajalcev občinskih gospodarskih javnih služb izmenjali poglede in stališča o tem, kako meriti uspešnost komunalnega podjetja in omogočiti učinkovito izvajanje javnih storitev ter o tem, kako zagotoviti pregledno poslovanje in dostopne cene komunalnih storitev.

Podrobnejše informacije so dostopne na spletni strani posveta. Ne prezrite ugodnosti za predprijavo, ki je na voljo do 17. aprila 2018, ter posebne ugodnosti za člane Zbornice komunalnega gospodarstva.