Zbornica komunalnega gospodarstva

Arhiv: Zbornica komunalnega gospodarstva še naprej opozarja na perečo problematiko neprevzemanja komunalne odpadne embalaže in odpadnih nagrobnih sveč

V začetku junija 2018 smo na Zbornici komunalnega gospodarstva izvedli sklop medijskih aktivnosti, s katerimi smo opozorili na perečo problematiko neprevzemanja komunalne odpadne embalaže (KOE) in odpadnih nagrobnih sveč (ONS). Med drugim je Zbornica komunalnega gospodarstva izvedla tiskovno konferenco, kjer smo opozorili na nevzdržno situacijo in Vlado RS pozvali k interventnim ukrepom. Več o tem si lahko preberete na spletni strani tukaj.

Vladi RS, novinarjem in drugim deležnikom smo predstavili aktualne podatke o neprevzetih KOE in ONS, ki smo jih pridobili s strani izvajalcev javne službe zbiranja komunalnih odpadkov.

Arhivi