Zbornica komunalnega gospodarstva

Podeljena priznanja in nagrada Zbornice komunalnega gospodarstva

Zbornica komunalnega gospodarstva (ZKG), ki združuje večino izvajalcev javnih služb v Sloveniji, vsako leto podeli prestižna priznanja in nagrado za največje podjetniške in osebne dosežke na področju komunalnih dejavnosti v Republiki Sloveniji. Priznanja prejmejo podjetja ob jubilejih za uspešno delovanje na področju komunalnih dejavnosti in za izjemne organizacijske dosežke, posamezniki pa za prodorne podjetniške dosežke ter dolgoletno uspešno delo na področju komunalnih dejavnosti. Nagrado Zbornice komunalnega gospodarstva kot najvišje priznanje prejme tisto podjetje, ki izkazuje izjemne rezultate ter dosega visok ugled v lokalnem in širšem družbenem okolju.

Zbornica komunalnega gospodarstva je 7. junija 2019 na 35. srečanju zaposlenih v komunalnem gospodarstvu Slovenije – Komunaliadi 2019, ki je letos potekala v organizaciji Komunale Trebnje d.o.o., podelila sedem priznanj in eno nagrado podjetjem in posameznikom, ki so bili najbolj zaslužni za razvoj in prepoznavnost slovenskega komunalnega gospodarstva v preteklem letu.

Od leve proti desni: Sebastijan Zupanc, direktor ZKG; mag. Lidija Pliberšek, direktorica Pogrebnega podjetja Maribor; g. Leo Kremžar; mag. Gregor Ficko, direktor JKP Radlje ob Dravi; Sandi Grčar, direktor Komunale Zagorje; Primož Bajželj, direktor Komunale Tržič; mag. Marko Cvikl, direktor podjetja Vodovod - Kanalizacija, Celje

Prejemniki nagrade in priznanj so:

Podjetje VODOVOD - KANALIZACIJA, d.o.o. je prejelo PRIZNANJE ZKG za izjemne organizacijske dosežke na področju komunalnih dejavnosti

Sebastijan Zupanc, direktor ZKG; mag. Marko Cvikl, direktor podjetja Vodovod - Kanalizacija, d.o.o.

KOMUNALA TRŽIČ d.o.o. je prejela PRIZNANJE ZKG za 60 let delovanja na področju komunalnih dejavnosti

Sebastijan Zupanc, direktor ZKG; Primož Bajželj, direktor Komunale Tržič d.o.o.

KOMUNALA ZAGORJE, d.o.o. je prejela PRIZNANJE ZKG za izjemne organizacijske dosežke na področju komunalnih dejavnosti in 60 let poslovanja

Sebastijan Zupanc, direktor ZKG;  Sandi Grčar, direktor Komunale Zagorje, d.o.o.

JAVNO KOMUNALNO PODJETJE RADLJE OB DRAVI d.o.o. je prejelo PRIZNANJE ZKG za 60 let poslovanja in posebne podjetniške dosežke na področju komunalne dejavnosti

Sebastijan Zupanc, direktor ZKG;  mag. Gregor Ficko, direktor JKP Radlje ob Dravi d.o.o.

Gospod LEO KREMŽAR je prejel PRIZNANJE ZKG za njegov prispevek na področju komunalnih dejavnosti

Sebastijan Zupanc, direktor ZKG;  g. Leo Kremžar

Najvišje priznanje, NAGRADO ZKG, je prejelo POGREBNO PODJETJE MARIBOR d.d. za izjemne podjetniške dosežke na področju komunalnih dejavnosti ter 150 let delovanja in 140 let delovanja pokopališča Pobrežje.

Sebastijan Zupanc, direktor ZKG;  mag. Lidija Pliberšek, direktorica Pogrebnega podjetja Maribor d.d.

Iskrene čestitke prejemnikom priznanj in nagrade!

Avtor fotografij: Foto Markelj

5. KRAŠKI VODOVOD SEŽANA d.o.o. je prejel PRIZNANJE ZKG za 70 let delovanja na področju komunalnih dejavnosti

6. Gospod ZDRAVO HOČEVAR je prejel PRIZNANJE ZKG za dolgoletno delo in prispevek na področju komunalnih dejavnosti