Zbornica komunalnega gospodarstva

Ob Mednarodnem dnevu e-odpadkov opozorila glede strmega naraščanja količin e-odpadkov

V četrtek, 14. oktobra 2021, poteka že četrti Mednarodni dan e-odpadkov. Mednarodne organizacije opozarjajo na kopičenje e-odpadkov, ki se letno povečujejo za dva milijona ton. Med opremo se znajdejo tudi še delujoči aparati, ki jih je v Sloveniji mogoče oddati že na 17 lokacijah in jim s tem podaljšati življenjsko dobo.

Vabilo k sodelovanju v nagradi Družbeno odgovorne sinergije - partnerstva

Mreža za družbeno odgovornost Slovenije vabi podjetja, neprofitne organizacije, javne ustanove in socialna podjetja k sodelovanju v nagradi Družbeno odgovorne sinergije.

Postavljen kotiček za oddajo še delujočih aparatov na ZC Suhadole

Na Zbirnem centru Suhadole je postavljen nov kotiček za vse, ki bi želeli oddati svoje še delujoče aparate v ponovno uporabo.

Podeljena priznanja in nagrada ZKG za leto 2019 in 2020

23. septembra 2021 so bila v okviru jubilejne 10. konference komunalnega gospodarstva v Podčetrtku podeljena priznanja in nagrada Zbornice komunalnega gospodarstva za leto 2019 in 2020. Skupaj je bilo podeljenih 7 priznanj in ena nagrada, ki jo je prejelo domžalsko komunalno podjetje Prodnik d.o.o.