Zbornica komunalnega gospodarstva

Letošnji Evropski teden zmanjševanja odpadkov se bo odvijal med 16. in 24. novembrom 2019

Zbornica komunalnega gospodarstva bo tudi letos skupaj z Ministrstvom za okolje in prostor koordinatorka Evropskega tedna zmanjševanja odpadkov, ki se bo odvijal od 16. do 24. novembra 2019.

9. Konferenca komunalnega gospodarstva: Vpliv razvoja komunalnih dejavnosti na sodobno družbo

Rdeča nit 9. Konference komunalnega gospodarstva v organizaciji GZS-Zbornice komunalnega gospodarstva, ki bo potekala 19. in 20. septembra 2019 v Kongresnem centru Olimia v Podčetrtku, bo vpliv razvoja komunalnih dejavnosti na sodobno družbo. Na konferenci bomo osvetlili razvoj komunalnih dejavnosti skozi čas, opredelili soodvisnost razvoja komunale in družbe in se vprašali, ali razvojne možnosti komunale zagotavljajo reševanje izzivov sodobne družbe. Vljudno vabljeni!