Arhiv: Dan GZS Zbornice osrednjeslovenske regije

Ljubljana, 12.3.2021

Danes smo s spletnim dogodkom DAN GZS ZBORNICE OSREDNJESLOVENSKE REGIJE obeležili kar dvojni jubilej - rojstni dan GZS Zbornice osrednjeslovenske regije in 170 letnico Gospodarske zbornice Slovenije.

Udeležence sta nagovorila predsednik Gospodarske zbornice Slovenije, Boštjan Gorjup in predsednik GZS Zbornice osrednjeslovenske regije, Andrej Božič.

Direktorica GZS Zbornice osrednjeslovenske regije, mag. Marjana Majerič, pa je osvetlila nabor aktivnosti in prednosti članstva v GZS.

Predvsem pa smo se z dogodkom želeli pokloniti našim članom za njihovo pripadnost.  Z veseljem smo prisluhnili izjavam nekaterih naših najzvestejših članov-ambasadorjev GZS ZOR, ki nas spremljajo že več kot trideset let. Svoje misli so z nami delili: Primož Rot, direktor Zavarovalnice Triglav, d.d.-OE Ljubljana, Miha Bobič, Danfoss Trata d.o.o., Marta Turk, direktorica Biro M d.o.o., mag. Katja Kraškovic, predsednica uprave Gea College d.d., mag. Blaž Brodnjak, predsednik uprave NLB d.d., dr. Ladislav Grad, direktor Fotona d.o.o., Rok Habjan, direktor Ilirija d.o.o., Alenka Pavlin, svetovalka uprave Termit d.d. in Marko Vozelj, ambasador in pevec.

Vabimo vas, da si ogledate posnetek celotnega dogodka:

Izjavam naših ambasadorjev pa lahko znova prisluhnete še na tej povezavi:

AMBASADORJI GZS ZOR

Vsem še enkrat iskrena hvala.