Arhiv: Regenerativni turizem-test

Regenerativni turizem

Arhiv: Sprejeti interventni ukrepi za pomoč gospodarstvu za omilitev posledic, ki so jih povzročile poplave v avgustu 2023

Državni zbor je na seji 9. 8. 2023 sprejel Zakon o spremembah in dopolnitvah zakona o odpravi posledic naravnih nesreč (ZOPNN-F)

Arhiv: Pomoč pri posledicah poplave in ocena škode

Če potrebujete kakršno koli pomoč pri obnovi ali se soočate s kakršnimi koli izzivi zaradi poplav, vam želimo sporočiti, da smo za vas dosegljivi. Naša ekipa je pripravljena prisluhniti vašim potrebam in vam pomagati na vsakem koraku. Prosimo, da nas kontaktirate preko telefonske številke 01 5898 174 ali elektronskega naslova zor@gzs.si.

Arhiv: Ocenjevanje škode zaradi posledic neurja z dežjem, vetrom, zemeljskimi plazovi in poplavami v gospodarstvu

Ministrstvo za obrambo, Uprava RS za zaščito in reševanje je dne 26. 7. 2023 na podlagi 7. in 54. člena Uredbe o metodologiji za ocenjevanje škode izdala sklep, da se prične z ocenjevanjem škode na stvareh zaradi posledic neurja z dežjem, vetrom, zemeljskimi plazovi in poplavami med 17. in 25. julijem 2023.

Arhiv: Konferenca o inovativnosti in krožnem gospodarstvu - ISPIM Innovation Conference 2023

Letos je praviloma junijska mednarodna večdnevna konferenca ISPIM Innovation Conference 2023 (Konferenca o inovacijah – ISPIM 2023) potekala od 4. do 7. junija v Ljubljani.

Arhiv: Izvoljen Upravni odbor GZS ZOR za mandatno obdobje 2023-2027

Izvoljeni so predstavniki podjetij v UO GZS ZOR za mandatno obdobje 2023-2027.

Arhiv: Kandidatna lista za člane upravnega odbora GZS Zbornice osrednjeslovenske regije

Arhiv: Volitve v organe GZS ZOR: Oddaja kandidatur

GZS ZOR razpisuje volitve članov v upravni odbor.

Arhiv: Javni razpis za zagotavljanje ugodnih virov financiranja mikro, malim in srednje velikim podjetjem

Slovenski podjetniški sklad je 3.3.2023 objavil Javni razpis P7-2 2023 | COVID MIKROKREDITI 2023 za zagotavljanje ugodnih virov financiranja mikro, malim in srednje velikim podjetjem.

Arhiv: Treningi javnega nastopanja in komunikacije

Inštitut Stopinje organizira serijo treningov javnega nastopanja, s katerimi lahko pridobite dragocena in učinkovita praktična znanja in izkušnje s področja javnega nastopanja in kakovostne komunikacije.