Gospodarska zbornica Slovenije - Poslovni tednik

Izredna številka, 4. maj 2020

NIJZ: navodila in priporočila ob sproščanju ukrepov

Epidemiološka situacija glede novega koronavirusa v Sloveniji se umirja, zato se je začelo postopno sproščanje sistemskih ukrepov za zamejitev širjenja virusa. Na NIJZ pripravljajo različna navodila in priporočila za varno izvajanje posameznih dejavnosti.

Nova številka revije Glas gospodarstva

Virus, ki je šel pred nekaj meseci na potep po svetu, povzroča neslutene posledice. Čeprav je še prezgodaj za oceno, koliko časa bodo trajale izredne razmere, se gospodarstvo pripravlja na daljše obdobje, v katerem se bomo soočali s posledicami epidemije. Kljub težkim časom je treba iskati nove priložnosti. O tem, kaj dobrega lahko podjetjem prinese novi koronavirus, lahko preberete v novi številki revije Glas gospodarstva, ki izide v teh dneh. Preberete lahko, kako so se proizvodna podjetja spopadla z novimi razmerami in za kako pomembno se je v času pandemije izkazala digitalizacija. Več tudi o tem, na čem temeljijo gospodarske napovedi in kakšne so razmere v komunalni dejavnosti.

Promo

Poslovni nasveti v času koronavirusa

Preberite odgovore na najpogostejša vprašanja s področja delovne zakonodaje, likvidnosti in financ, pa tudi splošne poslovne nasvete in informacije …
NOVO: objavljamo odgovore na vprašanja v zvezi z novimi bančnimi posojili. Vse to in še več na naši spletni strani Poslovni nasveti v času koronavirusa.

Spopadanje s stresom v kriznih situacijah

Kaj je kriza in kako jo doživljamo? Na kakšen način lahko sebi in drugim v krizni situaciji olajšamo življenje? Izkoristite priložnost in se udeležite webinarja dr. Željka Ćurića, psihiatra, psihoterapevta ter soustanovitelja in direktorja podjetja O.K. Consulting, o tem, kako se spopasti s stresov v kriznih situacijah.

petek, 8.5. od 10.00 do 11.00 ure

Poznate še koga, ki bi ga vsebine
Poslovnega tednika zanimale?

Prijavi se lahko tukaj