Z digitalnim marketingom elegantno do novih kupcev v B2B in B2C

Izobraževanja v okviru Hitre akademije digitalnega marketinga in prvi modul Z digitalnim marketingom elegantno do novih kupcev v B2B in B2C so namenjeni podjetnikom, managerjem, zaposlenim v marketingu in prodaji, zaposlenim na področju spleta in spletnega komuniciranja, vodjem marketinga in prodaje in informatikom, ki želijo razumeti koncepte digitalnega marketinga.

Datum: 5. 12. 2018 / 9:00 - 13:00
Kraj: GZS, dvorana E/medetaža
Predavatelj: Mag. Simon Meglič
Kontakt: Maruša Boh, marusa.boh@gzs.si

Slovenija je odličen poligon za nove digitalne rešitve in poslovne modele

Sektor informacijsko-komunikacijskih (IKT) tehnologij predstavlja v Sloveniji vse pomembnejšo gospodarsko panogo. Na eni strani je močno domače povpraševanje, saj vse branže hitijo z digitalizacijo in iščejo nove rešitve za podporo svojemu poslovanju, na drugi strani pa podjetja vse več nastopajo tudi na globalnih tržiščih. Kaj predstavlja sektor IKT v Sloveniji glede na ključne kazalce?

Konferenca GO DIGITAL! - Zadnji poziv za digitalno gospodarstvo

Konferenca bo povezala ponudnike rešitev informacijskih tehnologij in podjetja, ki so uspela z uvedbo novih poslovnih modelov, temelječih na disruptivnih digitalnih tehnologijah. Zaupali nam bodo primere uspešnih pristopov k digitalni preobrazbi ter odstrli pogled v prihodnost. Na okrogli mizi bodo svoja mnenja, ali bo Slovenija uspešna v digitalni ekonomiji, soočili predstavniki civilne družbe, vlade, IKT panoge ter podjetij s področja informacijske tehnologije.

Soustvarjajte prihodnost: Kranj SMART CITY INNOVATION DAY!

Uspešni digitalni projekti

Spoznali boste zakaj so projekti ključni za uresničitev digitalne preobrazbe, digitalne strategije in za vzpostavitev digitalnega poslovanja. Razumevanju bodo sledili napotki kako prirpaviti in izvesti uspešen digitalni projekt, kot tudi kako sploh meriti uspešnost digitalnih projektov.

Datum: 29. 11. 2018 / 13:00 - 15:15
Kraj: GZS Poslovna oaza

Digitalni direktor

Današnji digitalni direktor ni tisti, ki zna uporabljati digitalne pripomočke, niti tisti, ki razume moč digitalnih tehnologij, niti tisti, ki je zaposlil nosilca digitalnega poslovanja (CDO), temveč tisti, ki razume in se pravočasno prilagodi novim pogojem poslovanja v digitalni ekonomiji.

Datum: 15. 11. 2018 / 13:00 - 15:15
Kraj: GZS dvorana F

Digitalna strategija

Spoznali boste zakaj se je sploh potrebno ukvarjati z digitalno strategijo, kako jo pravilno razumeti, kako zastaviti pripravo in njeno izvedbo ter spremljanje. Kako je digitalna strategija povezana s poslovno strategijo, z digitalnim poslovanjem in digitalno preobrazbo. Kje naj se nahaja digitalna strategija in kateri so njeni ključni elementi. Strategija brez uspešnega prenosa v poslovno prakso je samo slika neuresničene lepše prihodnosti, enako velja tudi za digitalno strategijo.

Datum: 22. 11. 2018 / 13:00 - 15:15
Kraj: GZS, Poslovna oaza
Kontakt: Maruša Boh, marusa.boh@gzs.si

Vabilo na strokovni dialog z MJU v zvezi s pripravo javnega naročila »Platforma IoT za digitalno Slovenijo«

Ministrstvo za gospodarski razvoj in tehnologijo vabi vse zainteresirane na strokovni dialog v zvezi s pripravo javnega naročila »Platforma IoT za digitalno Slovenijo« v okviru katerega želi pridobili informacije, ki jim bodo koristile pri pripravi dokumentacije v zvezi z oddajo javnega naročila.

Javni razpis za vzpostavitev ali nadgradnjo elektronskega poslovanja v MSP v obdobju 2019-2022 »E-POSLOVANJE 2019-2022« Datum: 10. september 2018

Javna agencija Republike Slovenije za spodbujanje podjetništva, internacionalizacije, tujih investicij in tehnologije (SPIRIT) je objavila Javni razpis za vzpostavitev ali nadgradnjo elektronskega poslovanja v MSP v obdobju 2019-2022 »E-POSLOVANJE 2019-2022«.

Najava javnega razpisa za izvedbo storitev za spodbujanje digitalizacije malih in srednjih podjetij v Republiki Sloveniji v letih od 2019 do 2023 »DIGITALIZACIJA 2019-2023«

Ministrstvo za gospodarski razvoj in tehnologijo je objavilo najavo javnega razpisa za izvedbo storitev za spodbujanje digitalizacije malih in srednjih podjetij v Republiki Sloveniji. Objava razpisa je predvidena novembra 2018.