SKUPAJ-gradniki zdravja

Arhiv: Delavnica "Vedno znova iščemo pogovore z našimi bližnjimi, kajti pogovor je edini most med ljudmi."

Sindikat obrti in podjetništva Slovenije
vas vljudno vabi na delavnico v okviru projekta

"SKUPAJ - gradniki zdravja"
»S  skupnimi prizadevanji delodajalcev in delojemalcev v trgovinski, storitveni in proizvodni dejavnosti do spoznanja vrednosti preventive«,

Albert Camus

ki bo v torek, 26. januarja 2016, ob 16.00 uri v prostorih Doma borcev,
 Kidričeva cesta 1 v Škofji Loki.

Program delavnice:

15.30 - 16.00      Prihod in prijava udeležencev delavnice

16.00 - 16.15      Ana Čermelj, projektni vodja pri GO SOPS: Predstavitev projekta "SKUPAJ" - gradniki zdravja"

16.15 - 17.15      Mag. Borut Brezovar: »Preventiva in psihosocialna tveganja pri delu«

17.15 - 18.15      Nataša Kramar, univ. dipl. ing. tekst. tehno.: »S sodobnimi orodji OiRA do spoznanja vrednosti sodelovanja in preventive.

18.15. - 18.30    Razprava, pogostitev in zaključek delavnice

Vašo prisotnost in število udeležencev sporočite sekretarju območne organizacije ZSSS Gorenjske Mateju Jemcu, do ponedeljka 18. januarja 2016, po telefonu: 04/201 78 50  ali e-pošti: matej.jemec@sindikat-zsss.si
Udeležba na delavnici je brezplačna.

Vljudno vabljeni!

Projekt  »SKUPAJ – gradniki zdravja« - S skupnimi prizadevanji delodajalcev in delojemalcev v trgovinski, storitveni in proizvodni dejavnosti do spoznanja vrednosti preventive« je na podlagi Javnega razpisa za sofinanciranje projektov za promocijo zdravja na delovnem mestu v letu 2015 in 2016  finančno podprl Zavod za zdravstveno zavarovanje Slovenije.

Generalni sekretar SOPS
Martin Muršič