Arhiv: PRIHAJAJOČI VELIKI JESENSKI ŽIVILSKI SEMINAR

GZS-Zbornica kmetijskih in živilskih podjetij konec novembra ponovno organizira Veliki jesenski živilski seminar SRIP HRANA.

Gre za eno od pomembnih aktivnosti širjenja novih znanj 5. fokusnega področja »Hrana, prehrana in potrošnik«, kot je opredeljeno v akcijskem načrtu strateškega razvojno-inovacijskega partnerstva SRIP HRANA.

Seminar bo potekal v četrtek, 29. novembra 2018, s pričetkom ob 9. uri, v dvorani A , na Gospodarski zbornici Slovenije, na Dimičevi ulici 13 v Ljubljani.

Na seminarju bomo gostili številne predavatelje, predstavnike raziskovalnih in razvojnih inštitucij, ki so vključeni v strateško razvojno-inovacijsko partnerstvo SRIP HRANA. Pridružila se nam bosta tudi priznana strokovnjaka iz tujine s področja inovacij in designa v živilstvu. Podrobnosti o seminarju si lahko preberete v priloženem programu.

Vljudno prosimo, da si rezervirate vaš čas.

Udeležba na dogodku je brezplačna, vendar obvezna. Prijave zbiramo do torka, 27. 11. 2018

Dodatne informacije:

dr. Petra Medved Djurašinović (T: 01 58 98 296; petra.medved@gzs.si)