Povabilo k sodelovanju: Srečanje partnerjev SRIP HRANA 2023

Povabilo k sodelovanju Sreanje partnerjev SRIP HRANA 2023 Gospodarska zbornica Slovenije

Spoštovani,

v okviru letošnjega srečanja partnerjev strateškega razvojno-inovacijskega partnerstva SRIP HRANA, ki bo potekalo v sredo, 30. avgusta 2023, ob 12.30 uri na prizorišču sejma AGRA v Gornji Radgoni, želimo izpostaviti:

• glavne aktivnosti SRIP HRANA v 2022-2023,
  • projekte partnerskih organizacij,
  • projekte podjetij.

Za namene predstavitve projektov partnerskih organizacij in podjetij SRIP HRANA vas vabimo, da se odzovete povabilu in se odločite za predstavitev projektov v vaši domeni, ki so aplikativni in pomembni iz vidika gospodarstva. Verjamemo, da ima prav vsaka organizacija ali podjetje v teku take projekte, za katere je smiselno, da jih sliši širša javnost. Dogodek pa seveda lahko izkoristite za promocijo le-teh.

V kolikor vas sodelovanje zanima, nam do četrtka, 10. avgusta 2023, na elektronski naslov petra.medved@gzs.si sporočite:

• potrditev sodelovanja
  • nosilca predstavitve
  • naslov predstavitve

Vsak predavatelj bo imel na voljo 10-15 min.

Lep pozdrav,

dr. Tatjana Zagorc,
direktorica GZS-Zbornice kmetijskih in živilskih podjetij
koordinatorka SRIP HRANA

Naložbo sofinancirata Republika Slovenija in Evropska unija iz Evropskega sklada za regionalni razvoj.