Vabilo na online dogodek Evropske komisije o naložbenih priložnostih v mehiških zveznih državah Oaxaca in Veracruz

Evropska Komisija vabi na srečanje s predstavniki mehiških zveznih držav Oaxaca in Veracruz, ki bodo informirali o naložbenih priložnostih vzdolž medoceanskega koridorja Isthmus de Tehuantepeco. Fokus je na obnovi infrastrukture za industrijske parke kot do železnice, pristanišča pa tudi energija, farmacija. Srečanje je priložnost za informiranje o potencialu koridorja in za seznanitev s priložnostmi za nadaljnje sodelovanje v skladu s strategijo Global Gateway.

V kolikor želite sodelovati, se lahko pridružite avdio video konferenci. Srečanje bo potekalo v četrtek, 25. aprila, od 9.45 do 11.00 v hibridni obliki.

Spletna povezava do dogodka je na voljo TUKAJ.