Izvoljen je bil novi upravni odbor GZS Zbornice industrije sejmov in srečanj

V začetku aprila so potekale volitve v upravni odbor GZS Zbornice industrije sejmov in srečanj, 17. aprila pa je bil potrjen tudi novoizvoljeni UO GZS ZISS, ki ga v madnatnem obdobju 2023-2027 sestavljajo: mag. Iztok Bricl, Martin Cvetko, Janez Erjavec, Gorazd Kobi, Toni Laznik, Boštjan Matko, Robert Otorepec, Rihard Resnik, Matjaž Turk, Rado Vračko in Dejan Žura. Vsem članom UO GZS ZISS ob izvolitvi iskreno čestitamo.

Za predsednika je bil izvoljen mag. Iztok Bricl, za podpredsednike GZS Zbornice industrije sejmov in srečanj pa Janez Erjavec, Martin Cvetko in Rihard Resnik. Za predstavnika GZS ZISS v Skupščini GZS je bil imenovan Gorazd Kobi. Ob izvolitvi in imenovanju vsem iskreno čestitamo ter jim želimo tudi v prihajajočem mandatnem obdobju obilo uspeha.