Izšel je februarski novičnik GZS ZISS

Izšel je februarski mesečni e-novičnik GZS ZISS.

Izšel je januarski mesečni e-novičnik GZS ZISS

Izšel je januarski mesečni e-novičnik GZS ZISS.

Zbor članov GZS Zbornice industrije sejmov in srečanj: naslavljanje tehnološkega napredka in standardizacije v panogi

V četrtek, 25. januarja, je na Gospodarski zbornici Slovenije potekal zbor članov in dan odprtih vrat GZS Zbornice industrije sejmov in srečanj, katerega tema so bile spremembe, ki bodo zaznamovale razvoj industrije v prihajajočih letih.

Možnost odziva na Zakon o evidencah

Zaradi številnih pripomb iz vrst delodajalskih organizacij pa tudi podjetij, je ministrstvo za delo odprlo poseben e-poštni nabiralnik, kjer bodo zbirali pripombe in odzive na zakon.

Novičnik Zbornice industrije sejmov in srečanj - oktober 2023

Izšel je oktobrski mesečni e-novičnik GZS ZISS. V njem tokrat ne spreglejte vabila na Zbor članov GZS ZISS, ki bo 5. decembra v Dvorani A na GZS.

Poziv članom k sodelovanju pri sooblikovanju kataloga članov GZS ZISS

Novičnik Zbornice industrije sejmov in srečanj - september 2023

Izšel je septembrski mesečni e-novičnik GZS ZISS.

Novičnik Zbornice industrije sejmov in srečanj - junij 2023

Izšel je junijski mesečni e-novičnik GZS ZISS.

Novičnik Zbornice industrije sejmov in srečanj - maj 2023