Grozd pametne tovarne

AHK Industrial Suppliers Forum 2020

Naš član, Slovensko - nemška gospodarska zbornica, vse zainteresirane dobavitelje vabi k oddaji prijav na AHK Industrial Suppliers Forum.

Mreža 13 zbornic AHK po Evropi zaradi izpada sejemske dejavnosti organizira virtualni sejem AHK Industrial Suppliers Forum 2020, ki ponuja idealno priložnost, da se podjetja pokažejo na nemškem trgu in vzpostavijo ali poglobijo poslovne stike. S 15 sodelujočimi državami in 130 razstavljavci je ta virtualni sejem dobaviteljev največji tovrstni sejem v Evropi.

Nove razmere na svetovnih trgih zahtevajo novo ureditev poslovnih in dobavnih struktur. Še posebej nemška podjetja trenutno intenzivno razmišljajo o poslovni preusmeritvi na evropski kontinent glede na izkušnje v trenutni krizi. AHK Industrial Suppliers Forum 2020 ponuja dobaviteljem na področjih strojegradnje, tehničnih ter elektronskih izdelkov in predelave kovin ter umetnih mas odlične priložnosti za vzpostavitev novih stikov z nemškimi kupci že zdaj.

Več informacij o dogodku in prijavi 👉 https://lnkd.in/gcXAfKM

Prijave so odprte do 15. oktobra 2020.

Projekt je podprt s strani SPIRIT Slovenija, javna agencija in
Ministrstva za gospodarski razvoj in tehnologijo.

Comments are closed.