Novičnik Zbornice industrije sejmov in srečanj - april 2023

Člani GZS ZISS eden izmed ključnih členov organizacije FIS svetovnega prvenstva v Planici

Organizacija takšnega dogodka je velik zalogaj, ki zahteva koordinacijo ogromnega števila akterjev, seveda pa tudi brezhibno infrastrukturo na samem prizorišču. GZS Zbornica industrije sejmov in srečanj je ob tem ponosna na svoje člane, ki sodelujejo pri organizaciji svetovnega prvenstva in s tem prispevajo k brezhibnemu poteku največjega športnega dogodka v zgodovini Slovenije.

Uspešno izpeljana zadnja seja UO GZS ZISS 2021/23 in konstitutivna seja UO GZS ZISS v obdobju 2023/27

V ponedeljek, 17. aprila, sta potekali zadnja seja UO GZS ZISS v mandatnem obdobju 2021/23 in konstitutivna seja novega UO GZS ZISS v mandatnem obdobju 2023/27.

Izvoljen je bil novi upravni odbor GZS Zbornice industrije sejmov in srečanj

V začetku aprila so potekale volitve v upravni odbor GZS Zbornice industrije sejmov in srečanj, 17. aprila pa je bil potrjen tudi novoizvoljeni UO GZS ZISS.

Novičnik Zbornice industrije sejmov in srečanj - februar 2023

Novičnik Zbornice industrije sejmov in srečanj - januar 2023