Novičnik Zbornice industrije sejmov in srečanj - oktober 2022

Novičnik GZS ZISS VOL 1 / oktober 2022

Rahljanje ukrepov Covid/Davčne olajšave za digitalni in zeleni prehod

Rahljanje ukrepov Covid/Davčne olajšave za digitalni in zeleni prehod.

Interventni zakoni na področju trga dela in energetike ter zakon o spodbujanju investicij

Državni zbor Republike Slovenije je v torek, 22. februarja 2022, na 95. izredni seji Državnega zbora sprejel Zakon o interventnih ukrepih za podporo trgu dela, Zakon o nujnih ukrepih za omilitev posledic zaradi vpliva visokih cen energentov, Zakon o ukrepih za omilitev posledic dviga cen energentov v gospodarstvu in kmetijstvu in Zakon o spodbujanju investicij – Zsinv-B.

SLOVENSKA INDUSTRIJA SEJMOV IN SREČANJ IMA PO 30 LETIH SVOJO ZBORNICO

Ljubljana, 1. april 2021 - Z včerajšnjim dnem je bila v okviru Gospodarske zbornice Slovenije ustanovljena nova Zbornica industrije sejmov in srečanj (ZISS). Ta je danes Vladi RS posredovala predloge ukrepov za blaženje posledic koronakrize v dejavnosti ter za sproščanje v skladu z vladnim semaforjem.