Inovativna Slovenija

Arhiv: Dan inovativnosti s podelitvijo priznanj najboljšim inovacijam / Regionalna gospodarska zbornica Celje - RGZC

Podelitev priznanj najboljšim inovacijam v celjski regiji

Arhiv: Dan inovativnosti s podelitvijo priznanj najboljšim inovacijam / OZ Gorenjska

Inovativnost je treba gojiti in organizirati, ker ni samoumevna; odvisna je predvsem od posameznikov, ki (so)delujejo v procesu, mi pa smo tu, da te posameznike nagradimo.

Arhiv: Dan inovativnosti s podelitvijo priznanj najboljšim inovacijam / GZS Severno Primorske gospodarske zbornice

Ajdovščina - Na 23. srečanju gospodarstvenikov Primorske, ki ga je severnoprimorska gospodarska zbornica danes pripravila v Ajdovščini, so na forumu spregovorili o t.i. industriji 4.0 oziroma četrti industrijski revoluciji. V nadaljevanju srečanja so podelili priznanja najboljšim letošnjim inovatorjem v regiji.

Arhiv: Natečaj: DesignEuropa Awards 2018

Zbiranje prijav in nominacij za drugo izvedbo nagrad DesignEuropa Awards, ki jih organizira Urad Evropske unije za intelektualno lastnino (EUIPO).

Arhiv: WIPO seminar - Priložnosti za zaščito intelektualne lastnine pri WIPO

Urad RS za intelektualno lastnino vljudno vabi na seminar o različnih možnostih, ki jih ponuja sistem intelektualne lastnine.