Inovativna Slovenija

Čutimo sij slovenskih inovacij 2018!

Regionalne inovacije že sijejo, najbolj sijoče pa bomo začutili in spoznali na Dnevu inovativnosti z nacionalno podelitvijo priznanj za inovacije.

Arhiv: Dan inovativnosti s podelitvijo priznanj najboljšim inovacijam / Regionalna gospodarska zbornica Celje - RGZC

Podelitev priznanj najboljšim inovacijam v celjski regiji

Arhiv: Dan inovativnosti s podelitvijo priznanj najboljšim inovacijam / OZ Gorenjska

Inovativnost je treba gojiti in organizirati, ker ni samoumevna; odvisna je predvsem od posameznikov, ki (so)delujejo v procesu, mi pa smo tu, da te posameznike nagradimo.

Arhiv: Dan inovativnosti s podelitvijo priznanj najboljšim inovacijam / GZS Severno Primorske gospodarske zbornice

Ajdovščina - Na 23. srečanju gospodarstvenikov Primorske, ki ga je severnoprimorska gospodarska zbornica danes pripravila v Ajdovščini, so na forumu spregovorili o t.i. industriji 4.0 oziroma četrti industrijski revoluciji. V nadaljevanju srečanja so podelili priznanja najboljšim letošnjim inovatorjem v regiji.