Inovativna Slovenija

Arhiv: Innovation day and 9th ITTC - Conference program, 21. september 2016

21. September 2016 Congress Center Brdo pri Kranju, Slovenia

Arhiv: Obzorje 2020 – priložnosti za sodelovanje

Slovensko gospodarsko in raziskovalno združenje v sodelovanju z Gospodarsko zbornico Slovenije organizira konferenco z naslovom “Obzorje 2020 – priložnosti za sodelovanje".

Arhiv: Seznanjenost podjetij s sistemom enotnega evropskega patenta

Vljudno vas vabimo, da odgovorite na kratek vprašalnik (patenti in varovanje intelektualne lastnine). Vaše odgovore pričakujemo do 16. septembra 2016.

Recepti velikih inovacijskih mojstrov

Kakšne so izkušnje in kakšni recepti najpogostejših nagrajencev za inovacije?

Arhiv: Seznam kandidatov za nacionalna priznanja

Arhiv: 4 regionalne podelitve priznanj za najboljše inovacije v tem tednu –podeljenih še 22 zlatih regionalnih priznanj

V Posavju, na Dolenjskem in v Beli Krajini, v Zasavji in Podravju so območne in regionalne gospodarske zbornice v tem tednu proglasile najboljše inovacije in inovatorje ter jim podelile priznanja.

Arhiv: Podelitev priznanj podravske regije za inovacije 2016

Trije zlati inovatorji Podravja v nacionalni izbor

Arhiv: Dan inovativnosti in podelitev priznanj za inovacije Gospodarske zbornice Dolenjske in Bele krajine za leto 2016

Podeljenih je bilo 12 zlatih priznanj, 13 srebrnih, 2 bronasti priznanji in 4 priznanja. Šest najbolje uvrščenih inovacij bo GZDBK posredovala na izbor za najboljše inovacije na nacionalni ravni, katerim bodo priznanja podeljena 21. septembra.

Arhiv: Znani prejemniki priznanj za najboljše inovacije regije Posavje za leto 2016

Krško, 6. junija 2016 - GZS Območna zbornica Posavje, Krško je letos že nagradila najboljše inovacije v regiji. Podelila je 2 zlati, 5 srebrnih, tri 3 bronasta priznanja. Najbolje ocenjeni inovaciji bosta kandidirale za priznanja na nacionalni ravni, ki bodo podeljena v okviru Dneva inovativnosti 21. septembra.