Inovativna Slovenija

Vroči inovacijski recepti ta hip

O financiranju, internacionalizaciji MSP, sodelovanju z univerzo in sredstvih EU.

Kako slediti novostim pri intelektualni lastnini?

Cas je za tehnološki in inovacijski preboj

Slovenija je med mocnimi inovacijskimi državami, a to še ni dovolj. Kaj moramo storiti za to, da se približamo najboljšim inovacijskim družbam?

Arhiv: Glasuj za naj inovacijo 2016 po izboru javnosti

Arhiv: September posvečamo inovativnosti!

Gospodarska zbornica Slovenije, SPIRIT Slovenija, Ministrstvo za gospodarski razvoj in tehnologijo, Institut Jožef Stefan, Inženirska akademija Slovenije, Slovensko gospodarsko in raziskovalno združenje v Bruslju ter Ministrstvo za izobraževanje, znanost in šport sodelujemo pri povezovanju radovednih, raziskujočih organizacij, katerih cilj je uveljaviti inovacije na mednarodnem trgu. V septembru tako organiziramo štiri dogodke, na katerih bomo nudili izobraževanja, informacije, poslovno-razvojne stike ter podelili Priznanja GZS za najboljše inovacije v podjetjih.

Arhiv: Innovation day and 9th ITTC - Conference program, 21. september 2016

21. September 2016 Congress Center Brdo pri Kranju, Slovenia

Arhiv: Obzorje 2020 – priložnosti za sodelovanje

Slovensko gospodarsko in raziskovalno združenje v sodelovanju z Gospodarsko zbornico Slovenije organizira konferenco z naslovom “Obzorje 2020 – priložnosti za sodelovanje".

Arhiv: Seznanjenost podjetij s sistemom enotnega evropskega patenta

Vljudno vas vabimo, da odgovorite na kratek vprašalnik (patenti in varovanje intelektualne lastnine). Vaše odgovore pričakujemo do 16. septembra 2016.

Recepti velikih inovacijskih mojstrov

Kakšne so izkušnje in kakšni recepti najpogostejših nagrajencev za inovacije?

Arhiv: Seznam kandidatov za nacionalna priznanja