Inovativna Slovenija

Arhiv: Ljubljanski univerzitetni inkubator predstavlja najboljše start-upe

Ljubljanski univerzitetni inkubator s partnerji GZS, MGRT in Spirit Slovenija vabi na Demo dan - predstavitev in spoznavanje najboljših start-upov.

Arhiv: Dan inovativnosti s podelitvijo priznanj najboljšim inovacijam Savinjsko-šaleške regije

Na letošnji razpis Savinjsko-šaleške gospodarske zbornice (SŠGZ) za najboljše inovacije v SAŠA regiji je prispelo 12 prijav, pod katere se je podpisalo 8 podjetij oziroma prijavite-ljev. Komisija za ocenjevanje inovacij pri SŠGZ je dodelila 6 zlatih, 5 srebrnih in 1 brona-sto priznanje.

Arhiv: Dan inovativnosti s podelitvijo priznanj najboljšim inovacijam celjske regije 2017

Podelili smo priznanja najboljšim inovacijam v regiji. Na nacionalni nivo se uvrstita najvišje uvrščeni inovaciji podjetja Bosio d.o.o. "Avtomatizirana linija z izotermalno komoro za žarjenje odkovkov PP-T 8/950" in podjetja Cetis d.d. "Vezava polikarbonatne podatkovne strani v E-potni list".

Arhiv: Dan inovativnosti 2017

Najavljamo