Delovna skupina za zeleni prehod elektroindustrije

Spoštovani člani,

vljudno vas vabimo, da se pridružite novoustanovljeni Delovni skupini za zeleni prehod elektroindustrije!

V srcu poslanstva Zbornice elektroindustrije je podpora zelenega prehoda, ključnega stebra za zagotavljanje konkurenčnosti slovenske elektroindustrije. Ta ekskluzivna iniciativa je odprta za člane Zbornice elektroindustrije in ponuja mesečna srečanja, polna novosti iz področja trajnosti, izmenjave mnenj ter dobrih praks med vodilnimi podjetji v industriji.

Odkrijte najnovejše trende v okolju primerni zasnovi izdelkov (t.j. Ecodesign), trajnostnih procesih in tehnologijah, ter se pripravite na prihajajoče zakonodajne spremembe, ki prinašajo nove priložnosti za vaše podjetje. S tematsko usmerjenimi delavnicami in zanimivimi diskusijami bomo skupaj krojili prihodnost elektroindustrije v smeri večje trajnosti.

Ne zamudite priložnosti za rast, inovacije in sodelovanje. Prijavite se zdaj preko naše spletne prijavnice in postanite del vodilne skupnosti za oblikovanje zelenega prehoda v elektroindustriji.