Arhiv: Predstavitev inovacije "Ojačitev snopa svetlobe z uporabo folije, obdelane z nanotehnologijo«

Vabimo vas na predstav  inovacije "Ojačitev snopa svetlobe z uporabo folije, obdelane z nanotehnologijo«, ki bo v torek, 29.9.2020 ob 10. uri, na Gospodarski zbornici Slovenije, Dimičeva 13, Ljubljana, v dvorani G (medetaža).

Na voljo je še nekaj prostih mest, zato se še lahko prijavite na zee@gzs.si. Prijave sprejemamo do zapolnitve celotnih kapacitet prostora oz. najkasneje do ponedeljka 28.9.2020 do 14. ure.

Predstavitev bo potekala po naslednjem PROGRAMU:
10:00     Predstavitev dogodka (Marjan Rihar, direktor ZEE)
10:05     Predstavitev inovacije z demonstracijo 10 različnih svetilnih karakteristik (Esad Hodžić, inovator)
10:30     Razprava (vprašanja in odgovori)  o tehnično/tehnoloških vidikih inovacije
10:45     Ločena B2B razgovori o možnostih za poslovno sodelovanje (zainteresirano podjetje : avtor)

POMEMBNO:
Dogodek organizira Zbornica elektronske in elektroindustrije izključno za namen promocije  svojih članov in naprednih tehnologij,  ne prevzema pa nobene odgovornosti o tehnično, tehnološki, varnostni in siceršnji  relevantnosti inovacije.