Arhiv: Nabavna delegacija slovenske elektroindustrije na Tajvan

Uspešno izpeljana
Nabavna delegacija slovenske elektroindustrije na Tajvan,
bo zagotovo pripomogla k izboljšanju dobavljivosti elektronskih komponent z vzpostavitvijo novih nabavnih poti za slovenka podjetja iz elektroindustrije.

Slovenska podjetja iz elektroindustrije so predstavila nabave potrebe  tajvanskim proizvajalcem elektronske opreme

Dodatne informacije
GZS Zbornica elektronske in elektroindustrije, Mitja Virant, T 01 5898 303, E mitja.virant@gzs.si
GZS Center za mednarodno poslovanje, Nataša Turk, T 01 58 98 152, E natasa.turk@gzs.si.

Organizatorji dogodka
Na pobudo Zbornice elektronske in elektroindustrije je dogodek organizirala Gospodarska zbornica Slovenije v sodelovanju z Ministrstvom za gospodarski razvoj in tehnologijo ter SPIRIT Slovenija, javno agencijo, Chinese International Economic Cooperation Association, Importers and Exporters Association of Taipei in Bureau of Foreign Trade.