Arhiv: Meritve - temelj zagotavljanja kakovosti odličnih proizvodov in storitev

Na okrogli mizi tudi o poslanstvu meroslovja za segment industrijskih merjenj v dobi vsesplošne digitalne preobrazbe in o obetih, da bo slovenska strategija meroslovja omogočila tehnološki preboj slovenskemu gospodarstvu.

Arhiv: Zbornica elektronske in elektroindustrije na sejmu IFAM, INTRONIKA, ROBOTICS & ICT4Industry 2019

Zbornica elektronske in elektroindustrije predstavlja svojo dejavnost vse dni sejma na razstavnem prostoru v Stekleni dvorani C in sodeluje s strokovnimi predavanji v okviru poslovnega foruma.

Arhiv: Vajeniški programi za elektroindustrijo v šolskem letu 2019/2020

Mreža šol in programov v vajeniški obliki se širi tudi v letu 2019/2020.

Arhiv: Inženirka leta 2018

Inženirka leta 2018 je Dora Domajnko.

Arhiv: Prvi ToP industrijski izziv

Priložnost za pridobitev informacij o koristih sodelovanja ter navezovanja stikov s koordinatorji SRIP Tovarne prihodnosti, obstoječimi člani in udeleženimi podjetji.

Arhiv: Vabilo na zbor članov Zbornice elektronske in elektroindustrije GZS

Zbornica elektronske in elektroindustrije vabi na letni zbor članov 16. januarja 2019.

Arhiv: Dodatek št. 12 h Kolektivni pogodbi za elektroindustrijo Slovenije

Od 1.1.2019 velja nova tarifna priloga h Kolektivni pogodbi za elektroindustrijo Slovenije