Arhiv: Dogodek našega člana:

Dogodek našega člana

Arhiv: Vabilo na on-line delavnico KAKO UPRAVLJATI DIGITALNI KATALOG IZDELKOV

Obveščamo vas, da bo delavnica KAKO UPRAVLJATI DIGITALNI KATALOG IZDELKOV zaradi COVID-19 razmer potekala on-line. Vabimo vas, da se nam pridružite.

Arhiv: Vabilo na delavnico KAKO UPRAVLJATI DIGITALNI KATALOG IZDELKOV

Vabimo vas na delavnico z naslovom KAKO UPRAVLJATI DIGITALNI KATALOG IZDELKOV. Predstavili vam bomo, kako ustrezno prilagoditi prodajne kanale glede na nove - spremenjene okoliščine. Pohitite s prijavo, saj je število mest omejeno.

Arhiv: 5. redna seja Upravnega odbora ZEE

5. redna seja Upravnega odbora Zbornice elektronske in elektroindustrije je potekala v Poljčanah.

Arhiv: CSES Poizvedba o ustreznosti EMC Direktive

Center CSES je pri Evropski komisiji začel z obsežno poizvedbo o ustreznosti obstoječe EMC Direktive.

Arhiv: Objava predloga SCIP na e-demokraciji

Podjetja, dobavitelji izdelkov, ki vsebujejo snovi s seznama kandidatov REACH morajo od 5. januarja 2021 začeti pošiljati podatke o teh izdelkih v bazo SCIP. Obvezno sledenje nevarnim kemikalijam v izdelkih prinaša nove obremenitve za industrijo. Zato vas vabimo, da si ogledate osnutek na portalu e-demokracija in nam morebitne predloge in pripombe sporočite.