Arhiv: Dan kakovosti 2022

Objavljamo vabilo na DAN KAKOVOSTI 2022, ki ga organizira partnerska organizacija od Zbornice elektronske in elektroindustrije.

Upravni odbor GZS ZEE oblikoval stališče do koalicijske pogodbe ter ravnanj GZS v zvezi s tem

Upravni odbor Zbornice elektronske in elektroindustrije GZS oblikoval stališče do koalicijske pogodbe ter ravnanj GZS v zvezi s tem.

Arhiv: Strokovna ekskurzija v kočevsko Yaskawo

Zbornica elektronske in elektroindustrije (ZEE) je 19. maja 2022 organizirala skupinski obisk tovarne robotov Yaskawa v Kočevju za člane ZEE, grozda Pametne tovarne, člane in zaslužne člane Sekcije uporabnikov sistemov stalnih izboljšav ter sodelavce GZS.

Arhiv: V okviru Dneva meroslovja 2022 na GZS obeležili podpisa Metrske konvencije v Parizu leta 1875

Urada RS za meroslovje je skupaj s sekcijo SiMER včeraj, 18. maja 2022 na Gospodarski zbornici Slovenije organiziral Dan meroslovja ob spominu na podpis pomembne mednarodne pogodbe leta 1875 v Parizu – Metrske konvencije.