Arhiv: Dan kakovosti 2022

Objavljamo vabilo na DAN KAKOVOSTI 2022, ki ga organizira partnerska organizacija od Zbornice elektronske in elektroindustrije.

Arhiv: Upravni odbor GZS ZEE oblikoval stališče do koalicijske pogodbe ter ravnanj GZS v zvezi s tem

Upravni odbor Zbornice elektronske in elektroindustrije GZS oblikoval stališče do koalicijske pogodbe ter ravnanj GZS v zvezi s tem.

Arhiv: Strokovna ekskurzija v kočevsko Yaskawo

Zbornica elektronske in elektroindustrije (ZEE) je 19. maja 2022 organizirala skupinski obisk tovarne robotov Yaskawa v Kočevju za člane ZEE, grozda Pametne tovarne, člane in zaslužne člane Sekcije uporabnikov sistemov stalnih izboljšav ter sodelavce GZS.

Arhiv: V okviru Dneva meroslovja 2022 na GZS obeležili podpisa Metrske konvencije v Parizu leta 1875

Urada RS za meroslovje je skupaj s sekcijo SiMER včeraj, 18. maja 2022 na Gospodarski zbornici Slovenije organiziral Dan meroslovja ob spominu na podpis pomembne mednarodne pogodbe leta 1875 v Parizu – Metrske konvencije.