4. redna seja Upravnega odbora ZEE

4. redna seja Upravnega odbora Zbornice elektronske in elektroindustrije je potekala v Izlakah kjer smo si ogledali ETI Elektroelement d.o.o.

NAJHITREJŠA POT DO DIGITALIZACIJE IZDELKOV

Vabimo vas na delavnico "Najhitrejša pot do digitalizacije izdelkov" na kateri boste izvedeli o pravilnem načinu izvedbe digitalizacije izdelkov / katalogov in o razpoložljivih vavčerjih kateri so namenjeni za digitalizacijo.

Arhiv: »Strateška nabava industrijskih (plemenitih) kovin«

Zaradi premajhnega števila prijavljenih prestavljamo dogodek »Strateška nabava industrijskih (plemenitih) kovin« iz predvidenega termina 1.7.2020 na primernejši datum, ki bo pravočasno objavljen.

Webinar "KORAKI PRI UČINKOVITI DIGITALIZACIJI IZDELKOV ZA DOSTOP DO NOVIH TRGOV"

Arhiv: IKTEM 2020

IKTEM 2020

Arhiv: »Strateška nabava industrijskih (plemenitih) kovin«