Arhiv: 4. redna seja Upravnega odbora ZEE

4. redna seja Upravnega odbora Zbornice elektronske in elektroindustrije je potekala v Izlakah kjer smo si ogledali ETI Elektroelement d.o.o.

Arhiv: NAJHITREJŠA POT DO DIGITALIZACIJE IZDELKOV

Vabimo vas na delavnico "Najhitrejša pot do digitalizacije izdelkov" na kateri boste izvedeli o pravilnem načinu izvedbe digitalizacije izdelkov / katalogov in o razpoložljivih vavčerjih kateri so namenjeni za digitalizacijo.

Arhiv: »Strateška nabava industrijskih (plemenitih) kovin«

Zaradi premajhnega števila prijavljenih prestavljamo dogodek »Strateška nabava industrijskih (plemenitih) kovin« iz predvidenega termina 1.7.2020 na primernejši datum, ki bo pravočasno objavljen.

Arhiv: Webinar "KORAKI PRI UČINKOVITI DIGITALIZACIJI IZDELKOV ZA DOSTOP DO NOVIH TRGOV"

Arhiv: IKTEM 2020

IKTEM 2020

Arhiv: »Strateška nabava industrijskih (plemenitih) kovin«