Arhiv: Minimalna plača - pravice in obveznosti

Minimalna plača - pravice in obveznosti pri določanju in izplačilu plačila za delo

Arhiv: Sprememba pravilnika o radijski opremi

Obveščamo vas, da je objavljena sprememba pravilnika o radijski opremi.

Arhiv: Sprememba Pravilnika o elektromagnetni združljivosti

Obveščamo vas, da je bil spremenjen Pravilnik o elektromagnetni združljivosti

Arhiv: Zbornica elektronske in elektroindustrije na sejmu IFAM 2020

Zbornica elektronske in elektroindustrije na sejmu IFAM 2020 organizirala okroglo mizo na temo razvojne perspektive elektroindustrije v Sloveniji in regiji. Na stojnici pa smo podjetjem predstavili prednosti in koristi članstva ter pomen industrije 4.0 in prednosti digitalizacije.

Arhiv: Razvojne perspektive elektroindustrije v Sloveniji in regiji

V okviru B2B sejma IFAM, INTRONIKA, ROBOTICS & ICT4 Industry 2020 dne 12. februarja 2020 Zbornica elektronske in elektroindustrije organizira okroglo mizo, na katero vabimo zainteresirane udeležence iz gospodarstva, institucij znanja, RR in državnih institucij.

Arhiv: Letni posvet Zbornice elektronske in elektroindustrije

Na letnem posvetu 30.1.2019 bomo govorili o ključnih izzivih, ki jih ima pred seboj elektroindustrija, med katerimi bomo še posebej izpostavili cilj: v letu 2025 doseči 60.000 dodane vrednosti na zaposlenega.

Arhiv: Harmoniziran standard za električno opremo

Izvedbeni sklep komisije o harmoniziranih standardih za električno opremo, ki je načrtovana za uporabo znotraj določenih napetostnih mej.

Arhiv: Dan odprtih vrat v Šentjerneju

Zbornica elektronske in elektroindustrije uspešno izvedla Dan odprtih vrat v Šentjerneju.

Arhiv: Zbornica elektronske in elektroindustrije vabi na Dan odprtih vrat v Šentjernej.

Zbornica elektronske in elektroindustrije vabi na predstavitev tehničnih poklicev v praksi in v prihodnosti za mlade: 28.11.2019 ob 16:30 v osnovni šoli Šentjernej.

Arhiv: Objavljen je končni program konference Dan najboljše prakse

Na konferenci bomo spregovorili o dodajanju vrednosti procesom in proizvodom z digitalizacijo in izzivih prehoda v Industrijo 4.0.