Arhiv: Nov seznam harmoniziranih standardov za n.n. električno opremo

Objavljen je "nov" seznam harmoniziranih standardov, katerih uporaba ustvari domnevo o skladnosti proizvoda z zahtevami Pravilnika o električni opremi, ki je namenjena za uporabo znotraj določenih napetostnih mej.

Arhiv: Indijska skupina podjetij SRB Group si želi sodelovanja s slovenskimi podjetji

Indijska skupina podjetij SRB Group, katerega osnovna dejavnost je izgradnja, vzdrževanje ter opremljanje infrastrukturnih projektov vseh vrst – železnice, metalurgija, rudarstvo, kovaštvo, predelava marmorja, vse vrste daljnovodov (plin, voda, nafta), tudi gradnja ter obnova elektrarn – predvsem termoelektrarn, si želi vzpostaviti sodelovanje s slovenskimi podjetji. Zanima jih tudi področje ekologije ter ravnanja z odpadki ter z odpadnimi vodami.

Arhiv: Strokovno vzdrževanje stavb - skrb dobrega upravnika

Izobraževalno delavnico: Strokovno vzdrževanje stavb - skrb dobrega upravnika bomo izvedli v sredo 18. maja 2016. Podrobno bomo obdelali: vzdrževanje stavb, električne inštalacije, strelovode, vzdrževanje dvigal, zaščito pred požarom ter varovanje in videonadzor. Udeleženci prejmejo publikacijo Elektrotehniške zveze Slovenije: Upravljanje stavb in električna varnost.

Arhiv: Uspešno izvedena konferenca Kadri v elektronski in elektroindustriji 2020+

Uspešna izvedba konference Kadri v elektronski in elektroindustriji 2020+, preko GZS ZEE, utrjuje dobro povezanost šol in podjetij iz panoge elektroindustrije.

Arhiv: Novi pravilnik o električni opremi

Predlog novega Pravilnika o električni opremi, ki je namenjena za uporabo znotraj določenih napetostnih mej

Arhiv: Kadri v elektronski in elektroindustriji 2020+

Zbornica elektronske in elektroindustrije prireja konferenco o potrebnih kadrih v elektronski in elektroindustriji v prihodnosti.

Arhiv: 1. regijska MSP Kava - Elektroindustrija v luči spremenjenih direktiv in SRIP-ov

Zbornica elektronske in elektroindustrije in Območna zbornica za severno Primorsko organizirata informativni dogodek za podjetja elektroindustrije iz regije.

Arhiv: Indija - Javni razpis - fotovoltaika

Veleposlaništvo RS v New Delhiju nem je posredoval informacijo o javnem razpisu podjetja BHEL (Bharat Heavy Electricals Limited) iz področja fotovoltaike.