Proizvodne merilne tehnologije 4.0

Objavljamo končni program izmenjalnice dobrih praks.

Geoenergetika d.o.o. prejela iF Design Award

Družba Geoenergetika d.o.o., članica Zbornice elektronske in elektroindustrije, je prejela najprestižnejšo mednarodno oblikovalsko nagrado - iF Design Award za ulično svetilko Geolux Plain I.

Meritve - temelj zagotavljanja kakovosti odličnih proizvodov in storitev

Na okrogli mizi tudi o poslanstvu meroslovja za segment industrijskih merjenj v dobi vsesplošne digitalne preobrazbe in o obetih, da bo slovenska strategija meroslovja omogočila tehnološki preboj slovenskemu gospodarstvu.

Arhiv: Zbornica elektronske in elektroindustrije na sejmu IFAM, INTRONIKA, ROBOTICS & ICT4Industry 2019

Zbornica elektronske in elektroindustrije predstavlja svojo dejavnost vse dni sejma na razstavnem prostoru v Stekleni dvorani C in sodeluje s strokovnimi predavanji v okviru poslovnega foruma.

Vajeniški programi za elektroindustrijo v šolskem letu 2019/2020

Mreža šol in programov v vajeniški obliki se širi tudi v letu 2019/2020.

Osebe, ki dajejo v promet manj kot 15 ton embalaže letno, morajo ARSO poročati do 31.3.2019

Letno sporočanje podatkov v zvezi z embalažo se izvaja enkrat letno za preteklo leto. Od začetka februarja 2019 bo dostopna povezava za Poročanje v aplikaciji Embalaža.

Inženirka leta 2018

Inženirka leta 2018 je Dora Domajnko.

Arhiv: Prvi ToP industrijski izziv

Priložnost za pridobitev informacij o koristih sodelovanja ter navezovanja stikov s koordinatorji SRIP Tovarne prihodnosti, obstoječimi člani in udeleženimi podjetji.

Arhiv: Proizvodne merilne tehnologije 4.0

Sekcija uporabnikov sistemov stalnih izboljšav vabi k sodelovanju pri izmenjavi dobrih praks na področju sodobne industrijske metrologije

Arhiv: Vabilo na zbor članov Zbornice elektronske in elektroindustrije GZS

Zbornica elektronske in elektroindustrije vabi na letni zbor članov 16. januarja 2019.