Arhiv: Upravni odbor GZS Severno Primorske gospodarske zbornice ima novega predsednika

Na 26. seji Upravnega odbora GZS SPGZ, ki je bila 21. junija 2022, so članice in člani potrdili novega predsednika in podpredsednika. Dosedanji predsednik UO GZS SPGZ in predsednik uprave Salonit Anhovo d.d., Julijan Fortunat kot že znano iz medijev, odhaja novim izzivom naproti. Na njegovo pobudo je UO imenoval novega predsednika, to je Boštjana Jerončiča, direktorja v družbi INCOM d.o.o.. UO je imenoval tudi novega podpredsednika UO GZS SPGZ, Mateja Stresa, direktorja  podjetja MAHLE Electric Drives Bovec d.o.o.

Upravni odbor se je dosedanjemu predsedniku, Julijanu Fortunatu zahvalil za opravljeno delo, novemu predsedniku, Boštjanu Jerončiču  in podpredsedniku Mateju Strsu  pa čestital za imenovanje ter zaželel obema uspešno delo in vodenje UO GZS SPGZ.