Youth Industrial Forum

Please be informed that the Union of Mechanical Engineers of Russia is arranging the 10-th Youth Industrial Forum "Engineers of the Future- 2021"

Arhiv: Spletni seminar “Why invest in Tampere”

Spring greetings from Tampere city. I hope you found our recent Tampere Business Forum event worthwhile, part of Tampere Smart City Week program in January.

Nov razpis za sodelovanje z ESA

Morda imate priložnost za sodelovanje z ESA, pa tega še ne veste.

BREXIT - aktualne informacije za napotene delavce

Uvedba obveznega testiranja Covid-19 pred prihodom v ZK, zavarovanje za napotene delavce, vstopni pogoji v ZK, ...

GoMED – podpora MSP pri izvozu na Mediteran

Na GZS smo začeli s projektom GoMED, z namenom podpore čim več malih in srednje velikih podjetij (MSP) iz Avstrije in Slovenije, ki želijo svoje poslovanje širiti v države Mediterana v naslednjih dveh letih.

Za vstop v Nemčijo od 11. januarja naprej obvezna dva negativna testa na covid-19

Informacija je pomembna predvsem za podjetja, ki napotujejo zaposlene v Nemčijo za dalj časa.

Arhiv: BREXIT- podrobnosti in povezave

Objavljamo nekaj koristih informacij in hiperpovezav na temo vprašanj v zvezi z BREXIT.

Arhiv: CII Partnership Summit

Confederation of Indian Industry (CII) organizira vsakoletni, vodilni, vrhunski poslovni dogodek CII Partnership Summit, ki bo v tokratni izvedbi potekal na daljavo in sicer med 15. in 18. decembrom 2020.