Arhiv: Sestanek z Ameriškimi podjetji

Ameriško veleposlaništvo iz Zagreba vabi zainteresirana slovenska podjetja, da se v ponedeljek 23. oktobra 2017 udeležijo poslovnega dogodka, ki je namenjen sestankom z Ameriškimi podjetji, ki iščejo poslovne kontakte v regiji.

Mreženje z ameriškimi podjetji

Veleposlaništvo ZDA iz Zagreba vabi zainteresirana slovenska podjetja k udeležbi vse, ki iščejo poslovne kontakte v regiji.

Strokovni seminar: Napotitev delavcev v Avstrijo

Na Gospodarski zbornici Slovenije smo v petek (6. oktobra 2017) že tretjič v letošnjem letu, pripravili strokovni seminar na temo napotitev delavcev v Avstrijo. Tokratna izvedba seminarja je bila izvedena v sodelovanju z Gospodarsko zvezo v Celovcu, pisarno LietinerLeitner, odvetniško pisarni Blaž Pate ter odvetniško pisarno Grilc Vovk Škof v Celovcu.

E-NOVIČKE št. 2

V tokratnih novičkah na kratko povzemamo projektne aktivnosti v preteklih šestih mesecih.

Začela se je NOVA ZUNANJETRGOVINSKA ŠOLA na CPU

Srečanje s potencialnimi kupci idustrijskih izdelkov iz Severne Evrope

Se želite srečati s potencialnimi kupci idustrijskih izdelkov iz Severne Evrope? Če je odgovor pritrdilen, vas vabimo, da si v nadaljevanju preberete zbrana poslovna povpraševanja, ki jih navajamo v izvirnem, angleškem jeziku:

Revija BOSNIA AND HERZEGOVINA INVESTMENT OPPORTUNITIES

»Bodite izvirni!« svetuje Sam Parker (LinkedIn)

Dan Latinske Amerike