Vabljeni na jesenske azijske nabavne sejme

Arhiv: Učinkovito komuniciranje s potencialnim avstrijskim partnerjem in poslovna srečanja

23. avgusta 2017 Gospodarska zbornica Slovenije v sodelovanju s partnerji projekta EXPEDIRE (Program sodelovanja Interreg V-A Slovenija – Avstrija) organizira delavnico Učinkovito komuniciranje s potencialnim avstrijskim partnerjem in poslovna srečanja.

MREŽENJE NA BRDU V OKVIRU PROJEKTA EXPEDIRE

Gospodarska zbornica Slovenije organizira v sodelovanju s partnerji projekta EXPEDIRE (Program sodelovanja Interreg V-A Slovenija – Avstrija) informativno-poslovni dogodek za podjetja.

SLOVAŠKA: JESENSKA POSLOVNA SREČANJA

Septembra in oktobra letos bosta na Slovaškem potekali dve poslovni srečanji. Vabljeni k udeležbi!

UKRAJINA: Poenostavljeni postopki priselitve in zaposlitve tujcev

V Ukrajini spodbujajo tuje investitorje s poenostavitvami postopkov.

Predstavili smo se bavarskim distributerjem hrane in pijač

Na Bavarskem smo obiskali tri distributerje živil za HO-RE-CA ter večje odjemalce.

Avstrija bi še spreminjala pravila o zaposlovanju

Avstrijskih ukrepov na podrocju zaposlovanja, ki jih cutijo tudi slovenska podjetja, najverjetneje še ni konec.

Arhiv: Napovedujemo: Poslovne priložnosti na Kubi, Havana 26. – 31. oktober 2017

V sodelovanju s Kubansko gospodarsko zbornico bo organizirana poslovna konferenca, poslovni razgovori med podjetji in obisk sejma FIHAV 2017.

Bavarska delegacija s slovenskimi podjetji o digitalizaciji gospodarstva

Ministrski predsednik Svobodne države Bavarske Horst Seehofer, je bil osrednji gost na okrogli mizi o industriji 4.0 in digitalnem gospodarstvu v Sloveniji in na Bavarskem.

Črnogorski dan na GZS

GZS je obiskala delegacija črnogorskih poslovnežev, ki se zanima za okrepitev poslovnih vezi s Slovenijo.