Arhiv: Gospodarska delegacija s področja transporta in logistike v Indijo - prijave najkasneje do 24. marca 2023

Gospodarska delegacija s področja transporta in logistike v INDIJO

Mumbaj, Čenaj, 19. do 25. november 2023

Predstavnike slovenskih podjetij s področja transporta in logistike vljudno vabimo k udeležbi v gospodarski delegaciji v IndijoZa udeležence delegacije pripravljamo individualna poslovna srečanja v največjem pristaniškem mestu na indijskem podkontinentu, mestu Mumbaj ter industrijskem in trgovskem središču južne Indije, mestu Čenaj.

Organizatorji gospodarske delegacije so Gospodarska zbornica Slovenije - Združenje za promet, Javna agencija SPIRIT Slovenija, Ministrstvo za gospodarstvo, turizem in šport, Veleposlaništvo RS v New Delhiju. Namen obiska delegacije je celovita promocija najkrajše transportne poti do Srednje in Jugo-vzhodne Evrope ter predstavitev ponudbe konkurenčnih in visokokakovostnih transportno logističnih storitev za indijska podjetja, ki svoje blago pošiljajo kupcem v Evropi.

OKVIRNI PROGRAM OBISKA

Nedelja, 19. november 2023

Odhod iz Ljubljane

Ponedeljek, 20. november 2023  II  Mumbaj

Delavnica: Slovenija, kot logistične platforme za Srednjo in Jugo-vzhodno Evropo

Torek, 21. november 2023  II  Mumbaj

Sreda, 22. november 2023  II  Mumbaj - Čenaj

Premik iz Mumbaja v Čenaj

Četrtek, 23. november 2023  II  Čenaj

Petek, 24. november 2023  II  Čenaj

Sobota, 25. november 2023

Povratek v Ljubljano

PRIJAVE

Zainteresirane predstavnike slovenskih podjetij s področja transporta in logistike vljudno vabimo, da sodelovanje v delegaciji potrdijo preko elektronske prijavnicenajkasneje do 24. marca 2023, oziroma do zasedenosti prostih mest v delegaciji.

STROŠKI

Neposredne stroške organizacije B2B srečanja in najemov konferenčnih prostorov in pogostitev lokalnih partnerjev v okviru delavnic po zgoraj navedenem programu krijeta Gospodarska zbornica Slovenije - Združenje za promet in Javna agencija SPIRIT Slovenija.

Udeleženci krijejo neposredne, lastne stroške potovalnega aranžmaja ter kotizacije GZS.

Stroški kotizacije GZS za udeležbo v delegaciji znašajo 300,00 EUR na posameznega udeleženca (DDV je vključen v ceno). Udeleženci za kotizacijo prejmejo organizacijsko podporo pri pripravi in izvedbi obiska delegacije. Račun za kotizacijo bo GZS izdala ob zaključku zbiranja prijav s takojšnjim rokom plačila. Za morebitno odpoved udeležbe v delegaciji po 31. marcu 2023, zaradi že nastalih organizacijskih stroškov, kotizacije ne vračamo oziroma vam zaračunamo kotizacijo v celoti. Delegacija bo izvedena, ob predpostavki udeležbe najmanj 10 slovenskih podjetij.

Zainteresirana podjetja lahko potovalni aranžma uredijo preko potovalne agencije UNIVERZUM, V SVET d.o.o., Nada Balažic,  E nada@universum.si

DODATNE INFORMACIJE

Po izteku roka za prijave bo za udeležence delegacije organiziran pripravljalni sestanek.

Za dodatne informacije smo vam z veseljem na razpolago:

v  GZS, Nataša Turk, T 01 58 98 152, E natasa.turk@gzs.si

v  SPIRIT Slovenija, Tina Lukan, T 01 5309 826, E tina.lukan@spiritslovenia.si

Vljudno vabljeni k sodelovanju!