Zapri

 

 

 

Vajeništvo

Nagrajenci 2006


PODJETJE

AVTORJI, SOAVTORJI

INOVACIJA

ZLATA PRIZNANJA

 

 

Elan, d.o.o., Begunje

Vinko Avguštin
Matej Božičnik
Marko Kozjek
Franci Šmit
Luka Grilc

Tehnologija WaveFlex™ in smučka z izboljšano torzijsko togostjo - Speedwave®

 

Domel, d.d., Železniki

Simon Zgaga

Razvoj kompaktnega »by pass« agregata za sesalnike za mokro sesanje

Acroni, d.o.o., Jesenice

 

Zdravko Smolej
Roman Robič
Jani Novak
Zvonko Medja

Drugi nivo vodenja valjanja debele pločevine

Iskraemeco, d.d., Kranj

 


Hidria Perles d.d.

Zoran Krsnik
Matjaž Thaler
Peter Štimac
Janez Pogačnik
Boštjan Dolžan

Milan Vrbica

Okrov, ki je prirejen za zaznavo vsakršnega odpiranja

Acroni, d.o.o., Jesenice

mag. Milan Klinar
mag. Cveto Pohar

Razvoj avstenitne nerjavne vrste jekla stabilizirane s titanom, AISI321H (W.No. 1.4878)

Alpina, d.d., Žiri

Andrej Robič
Iztok Belehar

Povezane smuči (komercialni naziv: easy ski)

Alpina, d.d., Žiri

Oton Žakelj
Robert Križnar

Otroški smučarski čevelj z izmenljivi elementi podplata (komercialno ime: ZOOM)

Acroni, d.o.o., Jesenice


ECOlogic, d.o.o.

Slavko Kanalec
Jožef Triplat

Peter Cerar

Celovita tehnološka predelava črne žlindre

Niko, d.d., Železniki

Rok Čufar

Nova tehnologija za izdelavo letvic visečih map

Alpina, d.d., Žiri

dr. Matija Jezeršek

Naprava in postopek za tridimenzionalno merjenje oblike stopal

Acroni, d.o.o., Jesenice

Stanislav Jakelj
mag. Alenka Kosmač

Tehnološki razvoj specialnega nerjavnega jekla za     navitja katalizatorjev MKM CrAI6

LTH Škofja Loka, d.d.

Gorazd Bergant
Viktor Košir
Zvonko Okiljevič
Vladimir Ferdin
Medard Bergant
Ivan Rajkovič
Dušan Lavtar

Hladilna omara HG 600

Tehtnica Železniki, d.o.o., Železnik

Marjan Prevc
Tine Benedičič
Miha Potočnik

Univerzalna laboratorijska centrifuga Centric 200 in Centric 200R

Iskraemeco, d.d., Kranj

Vojko Strle
dr. Miro Rozman
Milan Kosmač
dr. Uroš Bizjak

Večfazni merilnik električne energije z integriranim vezjem za zajemanje in obdelavo podatkov

Acroni, d.o.o., Jesenice

 

Viktorija Marušič

Peneča žlindra – racionalizacija postopka izdelave jekel za elektropločevino

SREBRNA PRIZNANJA

 

 

Acroni, d.o.o., Jesenice

 

Jure Bernetič

Razvoj tehnološkega postopka za izdelavo obrabno odpornega jekla ND 500

Tab Systems d.d., Tržič

Tomaž Bergant
Matej Stefančič
Miha Lederer

smarti® CASTOR

Acroni, d.o.o., Jesenice

Martin Jeram
Anamarija Kofol
Aleš Čop

Razvoj jekla EV18-P za visoko permeabilne elektropločevine

Jelovica, d.d., Škofja Loka

Matevž Kodela
Anton Bohinc
Jovica Jović
Janez Nunar
Marko Mohorič
Anton Kavčič

Leseni požarni sistem Jelobrand EI 30

Lip Bled, d.d., Bled

Blaž Turk

Multifunkcijska notranja vrata EI30 + SSK3 + B2

Logos Kranj d.o.o.

Tomaž Krišelj
Emil Grašič
Miha Plesnik
Siniša Radinovič
Primož Škrjanc
Jana Sirc

Elektronska redovalnica

Alples, d.d., Železniki

Franc Tolar
Jure Markelj
Rudi Markelj
Filip Tolar
Brane Tavčar
Lojze Jelenc
Jure Dolenc

Izdelava sortirnega stroja

Elektro Gorenjska, d.d., Kranj

Edvard Košnjek

Sistem obratovalnih meritev v distribuciji električne energije – komunikacijski del

 

Elektro Gorenjska, d.d., Kranj

Edvard Košnjek
Janez Smukavec

Rezervni center vodenja (RezCV) elektro distribucijskega omrežja na podlagi daljinskega dostopa do lokalnih SCADA sistemov v RTP

Acroni, d.o.o., Jesenice

Mile Jakelić

Racionalizacija oskrbe s tehnološko hladilno vodo

DIPLOMA

 

 

AIDA & Co., Andrej Gracar s.p.

Andrej Gracar

Internetni-spletni tržni sistem: www.clubshop.com


Avtor: OZ za Gorenjsko