Arhiv: Srečanje z ekonomskimi svetovalci, Nova Gorica 8. 4. 2015

GOSPODARSKA ZBORNICA SLOVENIJE
OBMOČNA ZBORNICA ZA SEVERNO PRIMORSKO NOVA GORICA

vabi na srečanje z ekonomskimi svetovalci, ki bo dne

8. 4. 2015 ob 14.00 uri, v prostorih Hotela Perla,  Nova Gorica

GZS Območna zbornica za severno Primorsko Nova Gorica bo sodelovala pri organizaciji posveta in neposrednih srečanj z ekonomskimi svetovalci, ki delujejo na diplomatsko-konzularnih predstavništvih v tujini.

Posvet organizira Direktorat za gospodarsko diplomacijo Ministrstva za zunanje zadeve v sodelovanju z ostalimi akterji internacionalizacije. Del posveta je namenjen tudi srečanju ekonomskih svetovalcev s predstavniki slovenskega gospodarstva. Letošnje srečanje bo potekalo v Perli v Novi Gorici 8. aprila 2015 od 14. ure naprej.

Na letošnjem posvetu bodo sodelovali naslednji ekonomski svetovalci:
Breda Korošec (Avstrija); Gregor Preskar (BIH), Kristina Radej (Brazilija, Bolivija, Ekvador, Kolumbija, Venezuela), Roman Weixler (Češka, Slovaška),Aleša Sovinc (Črna gora),Tina Lampelj (Danska, Estonija, Finska, Islandija, Litva, Norveška, Švedska), Jana Povše Bajec (Francija, Maroko, Monaco), Jakob Štunf (Hrvaška),  Mojca Hrovatič (Indija, Bangladeš, Nepal, Šrilanka), Gregor Šuc (Italija), Boris Antolič (Italija, Tunizija, Malta, San Marino, Libija), Miloš Prislan (Kitajska, Vietnam, Demokratična ljudska republika Koreja, Mongolija, Tajska), Rok Tomšič (Madžarska, Bolgarija), Mira Lesjak (Makedonija), Greti Borojevič (Nemčija, Latvija), Katarina Gradič Režen (Poljska), Andreja Kuzma (Rusija, Kazahstan, Kirgizija, Tadžikistan, Turkmenistan, Uzbekistan, Belorusija), Liljana Figar Kužnar (Srbija), Andrej Ferčej (Turčija), Renata Cvelbar Bek (Velika Britanija, Irska, Severna Irska) in Gorazd Renčelj (ZDA, Mehika).

Prijava bo mogoča le z elektronsko prijavo, ki bo odprta od 16. marca do 31. marca 2015. Zaradi velikega povpraševanja bo letos omejeno število sestankov na 5 za vsako podjetje. Po omenjenem datumu prijava ne bo mogoča.

Povezavo do elektronske prijavnice boste pravočasno prejeli z našimi elektronskimi novičkami.

Za morebitna vprašanja se lahko obrnete na gospo Andrejo Košenina, Direktorat za gospodarsko diplomacijo na Ministrstvu za zunanje zadeve (andreja.kosenina@gov.si ali 01 478 67 16).

Vabljeni!