Arhiv: Poslovne priložnosti Kanade, 9.9.2016 ob 18.00 uri v Portorožu

Rotary klub Nova Gorica in Rotary klubom Portorož organizirata v sodelovanju s Kanadsko Slovensko Gospodarsko Zbornico predstavitev in predavanje z naslovom

POSLOVNE PRILOŽNOSTI KANADE

ki bo potekalo v petek, 9. septembra v hotelu Rivera v Portorožu,

s pričetkom ob 18.uri

V luči sporazuma o prosti trgovini med Evropsko Unijo in Kanado se odpirajo nove priložnosti za blagovno menjavo, poslovno sodelovanje in vstop na nova tržišča. Izvršni direktor Kanadsko Slovenske Gospodarske Zbornice (CSCC), g Simon Pribac, bo predstavil izzive in poslovne priložnosti ki se ponujajo na Kanadskem tržišču. Kanadsko Slovenska Gospodarska Zbornica je lansko leto zaznamovala 25. obletnico delovanja in aktivno sodeluje z več priznanimi mednarodnimi poslovnimi združenji.

8:00          Nagovor in uvodni pozdrav organizatorjev srečanja.

18:15        Predstavitev poslovnega okolja Kanade in primerjava z Slovenijo, raznolikosti in podobnosti, novosti, pregled zakonodaje, bančni sistem, sistemi plač, zaposlovanje, izvozne možnosti in delovanje Kanadsko Slovenske Gospodarske Zbornice g. Izvršni direktor CSCC g. Simon Pribac.

21:00        Predstavitev Slovenskih podjetij, ki so aktivna v Kanadi.

21:30      Zaključek in povabilo na večerjo.

21:35        Večerja ob degustaciji vin in prijetno druženje.

AMBIENT

Dogodek bo potekal v prostorih hotela Rivera v Portorožu.

Naslov je, Obala 33, 6320 Portorož. Telefon hotela +386 5 692 90 01

KULINARIKA IN VINO

Preizkusili bomo dobrote sredozemskih jedi. Pričakala nas bo degustacija priznanih vin.

DOGODEK BOMO IZVEDLI S POMOČJO

Kanadsko Slovenske Gospodarske zbornice iz Toronta, Rotary klubov Nova Gorica, Rotary kluba Portorož in

Hoteli Lifeclass Portorož,

REZERVACIJE SPREJEMAMO

Nakazilo velja kot rezervacija in se izvede na bančni račun Rotary kluba Nova Gorica do vključno četrtka, 1.9.2016, s pripisom » Poslovne priložnosti Kanade«

IBAN: SI56-0475-0000-1528-092, Swift: KBMASI2X

Nova Kreditna Banka Maribor, Ulica Vita Kraigerja 4, 2505 Maribor.

V ceni 40 € je vključena večerja z degustacijo vin.

INFORMACIJE O DOGODKU

Vasja Likar, vasja.likar@rotary-klub-ng.si, CELL: +386 41 339 293,

Coming together is a beginning. Keeping together is a progress. Working together is a success.

(Hanry Ford)