Arhiv: GOSPODARSKI FORUM in druženje z veleposlanikom Kazahstana za Slovenijo in ekonomskim atašejem

Primorska gospodarska zbornica vabi člane GZS Severno Primorske gospodarske zbornice, da se pridružijo na izjemno zanimivem dogodku, ki ga organizira skupaj s častnim konzulom Kazahstana v Sloveniji, gospodom mag. Dimitrijem Picigo.

V četrtek, 4. oktobra 2018 vabljeni, da si popoldan rezervirate za druženje z veleposlanikom Kazahstana za Slovenijo in ekonomskim atašejem.

Dogodek bo v prostorih Primorske gospodarske zbornice v Kopru, Ferrarska 2, kjer bodo med 16. in 18. uro pripravili Gospodarski forum, potem pa se bo nadaljeval v Pokrajinskem muzeju v Kopru.

Vabljeni vsi, ki v Kazahstanu že poslujete, pa tudi vsi, ki vas ta, gospodarsko izjemno zanimiva država zanima. Izvedeli boste veliko o pogojih poslovanja, pravni varnosti in številne druge podrobnosti. S tujimi diplomati se boste lahko tudi pogovorili »na štiri oči«.

Število udeležencev je omejeno (največ 30), zato organizator prosi, da si čimprej rezervirate ta datum in jim vašo prisotnost potrdite na info@pgz-slo.si.