Arhiv: Povabilo za sodelovanje v anketi

Spoštovani predstavniki podjetij

iz lokalnih skupnosti Mestne občine Nova Gorica, Renče-Vogrsko, Miren-Kostanjevica, Brda, Kanal in Šempeter-Vrtojba,

Pomanjkanje ustreznih kadrov bo v prihodnje najverjetneje še izrazitejše, zato moramo že danes razmišljati o ustreznih ukrepih, s katerimi bomo reševali ali vsaj omilili težave.

Da bomo lahko ustrezno ukrepali, potrebujemo čim bolj jasno sliko o vaših trenutnih in prihodnjih potrebah po kadrih. Za zbiranje podatkov smo pripravili kratek vprašalnik, ki je dostopen na: https://www.1ka.si/a/235604

Raziskavo izvajamo v sklopu projekta LAS Odpravljanje neskladij pri iskanih poklicih na trgu dela.

Prosimo vas, če ga lahko izpolnite najpozneje do 7.novembra2019. Vaš prispevek je za vse nas izjemno dragocen.

Vaše odgovore bomo uporabili in objavili izključno v zbirni obliki in izključno za namen izboljšanja poslovnega okolja.

Že vnaprej se vam zahvaljujemo za sodelovanje!

Partnerji projekta:

- OBMOČNA OBRTNO-PODJETNIŠKA ZBORNICA NOVA GORICA
- RRA SEVERNE PRIMORSKE d.o.o. Nova Gorica
- GOSPODARSKA ZBORNICA SLOVENIJE,
Severno Primorska gospodarska zbornica, Nova Gorica
- Zavod Republike Slovenije za zaposlovanje, Območna služba Nova Gorica
- VIDEO PRO Videoprodukcija in marketing d.o.o.
- Kadrovsko društvo severne Primorske