Arhiv: Prosimo za podajo predlogov ukrepov za debirokratizacijo, ki vam bodo olajšale poslovanje v prihodnje

Spoštovani,

skladno z imenovanjem Strateškega sveta za debirokratizacijo s strani Vlade RS, ki ga vodi g. Ivan Simič in delovno skupino za gospodarstvo, želimo na GZS in vseh regijskih zbornicah zbrati vaše cenjene predloge ukrepov za debirokratizacijo, ki vam bodo olajšale poslovanje v prihodnje.

Pripravljenost Vlade RS jemljemo izredno resno, zato vas vljudno prosimo, da skupaj izkoristimo to priložnost. V tej povezavi vas naprošamo, da nam na e-naslov: nevenka.volk@gzs.si najpozneje do torka, 30. 6. 2020 do 12.00 ure posredujete izpolnjeno preglednico kot sledi.

Vsak vaš predlog na kratko poimenujte (1), ga s kratkim opisom pojasnite (2) in opredite z znakom »x«, ali po vašem mnenju ukrep terja manjše ali večje zakonske spremembe (3) ali (4)

Zap. Št.

Kratko poimenovanje predlaganega ukrepa za debirokratizacijo

(1)

Opredelitev ukrepa za debirokratizacijo/pojasnitev

(2)

Cilj: uvedba spremembe v letu 2020

(3)

Cilj: uvedba spremembe v letu 2021

(4)

Člani Gospodarske zbornice Slovenije niste samo izjemni gospodarstveniki, ampak družbeno odgovorna podjetja, ki boste z vašimi predlogi olajšali ekonomsko poslovno okolje v dobrobit celotnega slovenskega gospodarstva.

Zahvaljujemo se vam za cenjene prispevke in vas prisrčno pozdravljamo,

mag. Nevenka Volk Rožič

direktorica Severno Primorske gospodarske zbornice