Arhiv: Ponudba član - članu - marec

Spoštovani,

člani GZS imajo za vas novo akcijo popustov.

Uspeh pomeni, da vztrajaš tudi potem, ko so drugi odnehali.
💥

Akcijske ponudbe

Fakulteta za uporabne družbene študije

Ponudba član članu: Vsem članom Gospodarske zbornice Slovenije v okviru programa Član – Članu nudimo: – 10 % popusta pri plačilu šolnine na izbran izredni študijski program v prvem letu študija ter oprostitev plačila vpisnine pri rednih študijskih programih v prvem letu študija, – 10 % popust pri pripravi raziskav, – 10 % popust pri najemu prostorov na sedežu fakultete v Novi Gorici. V primeru koriščenja ugodnosti o tem pravočasno obvestite Referat za študijske in študentske zadeve.

Muflon d.o.o.

Pri nakupu v spletni trgovini Muflon, članom GZS priznamo 15% popust na vse izdelke.

Real Security d.o.o.

Kripto valute predstavljajo vrhunsko naložbo in da bo ta naložba tudi varno shranjena, vsem članom Gospodarske zbornice Slovenije nudimo 15 % popust ob nakupu kripto denarnice BC Vault ONE in 20% popusta ob nakupu prestižnih modelov BC Vault Quicksilver in Gunmetal narejenih iz aluminija.

Gea College fakulteta za podjetništvo

Posebna ugodnost za člane GZS. Na štirih srečanjih HR akademije, ki jih bo vodila Urška Stanovnik, bomo spoznali znamko delodajalca in kako učinkovito upravljati z njo, kje iskati in kako selekcionirati kader, kako poteka uspešno uvajanje zaposlenega ter kako motivirati, nagrajevati in zadržati dobre sodelavce. Začnemo že 23. marca 2022. Več informacij o HR akademiji na povezavi.