Arhiv: Načrti, izzivi in uspehi na področju internacionalizacije - prijave do 28. februarja 2023 do zapolnitve mest

Načrti, izzivi in uspehi na področju internacionalizacije

Planica, 2. marec 2023

Slovensko poslovno javnost vljudno vabimo na dogodek Načrti, izzivi in uspehi na področju internacionalizacije, ki ga organizira Gospodarska zbornica Slovenije v sodelovanju z Javno agencijo SPIRIT Slovenija ter Ministrstvom za gospodarstvo, turizem in šport z namenom predstavitve načrtov, izzivov in uspehov slovenske internacionalizacije slovenskim izvozno usmerjenim podjetjem.

Dogodek bo potekal v Planici, na prizorišču največjega športnega dogodka v zgodovini Slovenije, Nordijskega svetovnega prvenstva 2023 in sicer 2. marca 2023.

PROGRAM POSLOVNEGA FORUMA

Tek na smučeh, Štafeta, klasika, prosto, ženske

Prihod in registracija udeležencev

Inspirativni govor

Jernej Damjanbivši slovenski smučarski skakalec

Okrogla miza: Uspešni primeri internacionalizacije

Ernest Žejn, CEO, ŽEJN skupina

Tara Brus, vodja prodaje in solastnica podjetja Žust-AL d.o.o.

Odmor za kavo in prigrizek

Institucionalni nagovori

Matevž Frangež, državni sekretar, Ministrstvo za gospodarstvo, turizem in Šport

Saša Leban, sekretarka za področje gospodarstva in turizma, Kabinet predsednika Vlade RS

Rok Capl, v.d. direktorja SPIRIT Slovenija

Vesna Nahtigal, generalna direktorica, Gospodarske zbornica Slovenije

Predstavitve programov in pogledov na podporo internacionalizaciji

Tea Pirih, MGTŠ

Andreja Mulec Bohinc, SPIRIT Slovenija

Predstavnik Ministrstva za zunanje in evropske zadeve (tbc)

Matej Rogelj, GZS

Mreženje udeležencev dogodka ob pogostitvi

Smučarski skoki (kvalifikacije)

*organizatorji si pridružujemo pravico do spremembe programa

Moderator: Sebastjan ŠikKorporativno komuniciranje, GZS

PRIJAVA: Udeležba na dogodku je brezplačna, vendar je obvezna prijava preko spodnje elektronske prijavnice do vključno 27. februarja 2023, oziroma do zapolnitve prostih mest, pri čemer bomo upoštevali vrstni red prijav.

ODJAVA: Brezplačne odjave sprejemamo le preko elektronskega obrazca (POVEZAVAdo vključno 28. februarja 2023. Za odjave po navedenem datumu ali v primeru neudeležbe na dogodku zaračunamo 50,00 EUR (brez DDV) režijskih stroškov na posameznega udeleženca.

PRIHOD NA LOKACIJO: prijavljeni udeleženci boste prejeli natančne informacije o prihodu na lokacijo dogodka.

DODATNO: v duhu športnih dogodkov v okviru svetovnega prvenstva, ki bodo istočasno potekali v Planici, vam organizatorji podarjamo brezplačne vstopnice za ogled tekem na dan poslovnega dogodka. Prejmete jih ob prihodu na lokacijo.

KONTAKT: GZS, Center za mednarodno poslovanje, E natasa.turk@gzs.si, T 01 58 98 152.