Arhiv: VOLITVE V ORGANE GZS 2015

V mesecu maju 2015 poteče mandat Skupščini GZS in ostalim voljenim organom GZS. Zato so se pričela volilna opravila, ki bodo potekala od 24. marca do 21. maja 2015, ko bo konstitutivna seja nove skupščine GZS. Člani GZS, organizirani v združenjih oz. zbornicah dejavnosti in v območnih zbornicah bodo volili njihove upravne odbore in predstavnike v skupščino GZS.

Arhiv: Povabilo na Expo MILANO 2015, 22. 5. 2015

Pridružite se nam nam na EXPOMILAN 2015, 22. 5. 2015, to je v terminu, ko se bo v Slovenskem paviljonu predstavljala tudi naša regija!

Arhiv: Študijski obisk dobrih praks podjetij na področju opravljanja čezmejnih storitev - projekt TRANSARMON, 8. 4. 2015

Povabilo na drugi Študijski obisk dobrih praks podjetij na področju opravljanja čezmejnih storitev po Italiji, 8. aprila 2015 ob 9. uri v obrtni coni Zgonik, Proseška postaja 29 - Trst.

Arhiv: Brezplačne delavnice: POMEN OBZORJA 2020 ZA RAZVOJ INOVACIJSKE KULTURE V PODJETJIH, 20. 23. in 30. 3. 2015,

Predstavniki SiEVA PRO d.o.o., svetovalnega podjetja na področju vključevanja, vodenja in podpore podjetjem, ki sodeluje v razvojnih projektih na nacionalnem in evropskem nivoju, bodo na delavnici predstavili pomen OBZORJA 2020 za razvoj inovacijske kulture v podjetjih in priložnosti, ki se ponujajo podjetjem, ki se vključujejo v evropske konzorcije. Z udeleženci bodo podelili njihove bogate izkušnje na področju mreženja in vključevanja v evropske projekte. Udeleženci bodo lahko aktivno sodelovali v razpravi in tako pridobili konkretne odgovore, ki jim bodo olajšale vključitev v razvojne projekte.