Upravni odbor GZS Območna zbornica za severno Primorsko

Predsedstvo Upravnega odbora

Predsednik

  • Julijan Fortunat, SALONIT ANHOVO d.d.

Podpredsedniki:

  • Andrej Kren, FMR d.d.  
  • Darja Povšič Peršolja, CONTALL d.o.o.
  • Sonja Šinigoj, SAOP d.o.o.

Direktorica:

  • mag. Nevenka Volk Rožič,  GZS Območna zbornica za severno Primorsko
  

IME IN PRIIMEK

PODJETJE

NASLOV

FUNKCIJA V PODJETJU

E-NASLOV

1

Aleš Hrast

AVRIGO d.o.o.

Kidričeva 20

5000 Nova Gorica

Direktor

ales.hrast@avrigo.si

2

Andrej Kren

FMR d.d.

Vojkova 10

5280 Idrija

Predsednik uprave

andrej.kren@fmr.si

3

 

MLINOTEST d.d.

Tovarniška cesta 14

5270 Ajdovščina

 

 

4

Julijan Fortunat

SALONIT ANHOVO d.d.

Anhovo 1

5210 Deskle

Predsednik uprave

andreja.skrt@salonit.si

5

Fabrizio Korošec

GOSTOL-GOPAN d.o.o.

Prvomajska 37

5000 Nova Gorica

Direktor

fabrizio.korosec@gostol.eu 

6

Uroš Blažica

ELEKTRO PRIMORSKA d.d.

Erjavčeva 22

5000 Nova Gorica

Predsednik uprave

uros.blazica@elektro-primorska.si

7

Marjan Pintar

SENG d.o.o.

Erjavčeva 20

5000 Nova Gorica

Direktor

marjan.pintar@seng.si

8

Marjeta Furlan

INTRA LIGHTING d.o.o.

Miren 137b

5291 Miren

Direktorica

marjeta.furlan@intra-lighting.com

9

Miloš Požar

MAHLE Letrika d.o.o.

Polje 15

5290 Šempeter pri Gorici

Direktor

milos.pozar@si.mahle.com

10

Uroš Lozar

TKK d.o.o.

Srpenica 1

5224 Srpenica

Direktor

u.lozar@tkk.si

11

Bruno Bizjak

SMART INDUSTRIES d.o.o.

Godovič 152

5275 Godovič

Direktor

bruno.bizjak@smart-industries.si

12

Miran Lovrič

VODOVODI IN KANALIZACIJA NOVA GORICA d.d.

Kromberk Cesta 25. junija 1B

5000 Nova Gorica

Direktor

miran.lovric@vik-ng.si

13

Sonja Šinigoj

SAOP d.o.o.

Cesta goriške fronte 46 5290 Šempeter

Svetovalka

sonja.sinigoj@saop.si

14

Simon Kovšca

SGG TOLMIN d.d.

Brunov drevored 13

5220 Tolmin

Predsednik uprave

simon.kovsca@sgg-tolmin.si

15


 

 

 

16

Mitja Gorenšček

MAHLE LETRIKA BOVEC d.d.

Industrijska cona 3

5230 Bovec

Direktor

mitja.gorenscek@si.mahle.com

17

Andrej Bandelj

DONET d.o.o.

Tovarniška cesta 26

5270 AJDOVŠČINA

Direktor

andrej.bandelj@donet.si

18

Rok Uršič

INSTRUMENTATION TECHNOLOGIES d.d.

Velika pot 22

5250 Solkan

Direktor

info@i-tech.si

19

Darja Povšič Peršolja

CONTALL d.o.o.

Erjavčeva 2

5000 Nova Gorica

Direktorica

darja.persolja@contall.si

20

Mateja Lednik

PRAVI NASVETI d.o.o

Šempas 60

5261 Šempas

Direktorica

pravi.nasveti@gmail.com

21

Miloš Marušič

MARUŠIČ d.o.o.

Opatje selo 3

5291 Miren

 

info@marusic.si

22

Rajko Podgornik

PODGORNIK d.o.o.

Pod Brajdo 6

5220 Tolmin

 

info@podgornik.net

23

mag. Nevenka Volk Rožič

GZS OZ za severno Primorsko

Sedejeva 2a

5000 Nova Gorica

Direktorica

nevenka.volk@gzs.si



 


 


Avtor: OZ za severno Primorsko