Koroška gospodarska zbornica

Poplave - Koroška

Korošci!

Na zbornici smo takoj pričeli z zbiranjem informacij o stanju v gospodarstvu, o škodi, o vsem kar bi kakorkoli pomagalo omiliti situacijo. Hkrati smo že na vezi z ministrstvom, vlado, da ažurno poročamo in pomagamo pri pripravi najnujnejših ukrepov, ki jih bomo potrebovali takoj.

V ta namen učinkovite komunikacije smo vzpostavili Viber skupino, kamor komuniciramo glede potreb in nudenju pomoči, ukrepov, ki jih podjetja potrebujete ininformacij s strani ministrstev.

Viber skupina – Poplave Koroška je dostopna preko povezave: https://lnkd.in/dKZpYbau
Prosim posredujte dostop do skupine tudi drugim.

Poslovni prostori zbornice so na voljo, v kolikor bi jih katero od podjetij potrebovalo bodisi za nujno delo, hrambo kakšnega inventarja,..

Dokazali bomo, da skupaj zmoremo vse. Hvala vsem za požrtvovalno delo in pomoč na terenu.
Vse dobro!